• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    VACA: Přesně tak.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: v tom pripade do toho klidne jdi, strojku bych se nebal, krome zmineneho neduhu s nim nejsou problemy
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no tak stojej 130 euro coz je ja nevim....3.5k?..za tu cenu nikdo nemuze cekat ze tam budou bozi strojky apod...me se libi hlavne design
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Nehlede na to, ze tohle je strojek na urovni seiko kalibru 7S26/7S36/4R36, proste levnej strojek bouchanej strojema, nevim no, jestli se ti libi, tak urcite praci odvedou, ale luxus bych to asi nenazval
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUDY: miyota 9xxx mam v jednech hodinkach (techne harrier), nema to bi-directional winding, takze pokud neonanujes pul pracovni doby, tak to furt mas na polovicnim natahu nebo musis kazde rano dotahovat pres korunku, jinak dokazou bejt docela presny (1-3s/den do plusu), ovsem moje Orient Mako za 100E maj i po 3/4 roce odchylku 10s a v pohode daji vikend, ty s miyotou se mi furt zastavuji kvuli zminenemu problemu, pac sem linej furt myslet na to to dotahovat, vic mi vyhovuji ty Orienty a jejich zakladni strojek o kterej se nemusim nijak starat a funguje lip ve finale
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak pisou tam o rucni skladacce a hezkejch kozenejch pascich..to mi neprijde ze je dohromady cina za petikilo jak tvrdej typci z chronomagu..Taky je to uz druha kolekce a na tu se vybralo 4M eur zatim..coz jen svedci o tom ze ta prvni byla uspesna a mela dobrej ohlas
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ach..ty sou bozi

    Rome Silver Automatic
    https://vimeo.com/195336942


    Rome Blue Rose Gold
    https://vimeo.com/189962544
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jde do nich nekdo? :)

    Redefining Italian Luxury Watches - Filippo Loreti by Danielius & Matas —Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/...e=facebook&utm_medium=desktop&utm_campaign=KS&utm_content=Czech_Look5
    VACA
    VACA --- ---
    TEDDYBEDDY: ten vnější element ciferníku rotuje druhou konrunkou, nebo proč je posunutej a čárky vzájemě neštimujou? :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: mmmm. seda v barve pouzdra a s cernym remenem
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    not bad..skoda ze nejsou v modry variante

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKAFF: vymenit baterii
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Posledni dobou mi zacla vterinova rucicka jit divne, zastavi se na 3 vteriny, pak se posune o cele 3 vteriny dopredu, zastavi se atd porad dokola. Po par dnech to zase zaclo jit normalne, po vterinach. Dneska jede ale znovu po trech vterinach.

    Ale celkove hodiny jdou porad zcela presne. Co to je? Slaba bateria? Nejaky fail? Je to swiss military hanowa, bateriový. Mam je na ruce 5 let, baterie prej ma dat 8...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIBAN: jo, tyhle Seika jsou perfektní! :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MERCUTI0: nazivo to neni ono... nekam si je dojdi zkusit..
    a pak si kup tyhle seika [ KALIBAN @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ]
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    MERCUTI0: špatný nejsou, klasickej design... hlavní je, aby se líbily tobě...

    TEDDYBEDDY: hezký navození 70. let, ale na mě jsou moc veliký
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MERCUTI0: vcera jsem videl na skywatches za +/- stejne penize SARBy on stock. to s nejakym expressem stihne dojit do vanoc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam