• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DRAK00LA: Hodinky měly v posledních letech taky tak brutální nárůst hodnoty jako auta?
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    KALIBAN: hodinek, ktery po case nabiraji na hodnote (v nasobcich), jsou kvanta. v zasade to neni nic z aktualni produkce, ale vintage hodinky (obzvlast poslednich par let) dokazou investici zhodnotit pomerne silenym zpusobem...
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: No, já bych tomu akorát neříkal "hodinky". Hodinky jsou taková věc na zápěstí, co ti ukazuje čas.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KALIBAN: Nikoli, investičních hodinek je spousta. Viz. vintážní Rolexy nebo limitky Omegy např. ale i Seika, atd.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: pak mi unika smysl je vlastnit... investicni hodinky jsou nesmysl, hodinky ktery over time zvedaj cenu vicemene neexistujou... takze proc mit neco co mam v bance?

    ale mozna k tomu nemam ten spravnej vztah to je fakt
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: Treba tyhle https://www.bobswatches.com/rolex-gmt-master-1675-vintage.html ja treba takovej strelec nejsem abych mel pres den na ruce a vecer v supliku pul milionu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: jo? a jaky? tyhle? :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: To je zas kokotina.. sou hodinky ktery mit doma fakt nechces..
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STEPNI_VLK: Znam par lidi co ma hodinky v bance.. treba autavie stary pepsiny a tak.. tak to chapu, to stejne na ruku uz nedas.
    NOP
    NOP --- ---
    NEVILL: Já bych si vrtítko nikdy sám nekoupil, ale dostal jsem ho, když jsem si pořídil druhý automaty a nemůžu si ho vynachválit. Nosim jedny nebo druhý hodinky podle nálady a často by se mi zastavovaly. Takhle když mám chuť, tak vezmu jedny z vrtítka, druhý tam hodim a vim, že se nezastaví. Teď jsem rozhodnutej, že jakmile si koupim nový hodinky, tak s nima hned další natahovač.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    STEPNI_VLK: muzes rikat kamaradum ze je mas a muzes se s nima jednou za rok vyfotit a postupne je davat na instagram...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TOMMY_: Jo, dokonce i ze stěny, viz ty dnešní poslední příspěvky v diskusi. Co jsem tak četl, tak to někteří řeší bankovní úschovou (ale ti vlastní hodinky v hodnotě minimálně stovek tisíc). Akorát pak tak nějak nechápu, k čemu jsou člověku hodinky, které vidí jednou za čas v bance a na ruce si je prakticky neužije... tedy když pominu onu hodnotu investiční.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    STEPNI_VLK: nojo jenze jak zabezpecit, schovat ? trezor jeasi na nic.. ten odnesou taky ne ?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NEVILL: To záleží na vkusu každého soudruha. Pokud by těch hodinek bylo více, mělo by to význam, nicméně u dvou bych se na to vybodl. Ber to tak, že těm hodinkám to zastavení nijak neublíží a ty si s nimi navíc můžeš pohrát při nastavování. No, a peníze ušetřené za nekoupení natahovače můžeš vrazit do nových hodinek. ;) Tohle ostatně psali i někteří na Chronomagu, když se to tam svého času řešilo...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Mám dvoje automaty které tak nějak podle nálady či příležitosti střídám, ale ne vždycky ta rezerva chodu stačí. Je lepší pořídit si k nim natahovač hodinek do kterého bych vždycky ty jedny odložil a nebo je prostě nechat zastavit a pak je v případě potřeby znovu rozpohybovat a nastavit?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    777PLAY, DRAGON: Neco velmi podobneho ma kamos a jsou to pry hodinky pro slepce...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOLEKALOLEK:
    TEDDYBEDDY: moc pekny panove!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: :) velkyyy
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_: Tyhle jsou 42.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam