• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON: Sorry :-) Občas to i myslím upřímně :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FINSON: nepusobils tak :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    ILLUZE, DRAGON: Já to myslel jako sebekritiku, zaspal jsem dobu. Prostě nevím, co doporučit, nevyznám se.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: WR50m.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ILLUZE: no vida, ty jsou pekny! :)

    FINSON: byly tyhle kecy nutny? sportovni hodinky jsou taky hodinky.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FINSON: nezlob se, prosím... :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DRAGON: přes ty tvé (jako ten červený jo - už se to blíží :-)) - děkuji!) jsem se dobrala k těmto https://www.amazon.com/...=apparel&ie=UTF8&qid=1484600625&sr=1-15&nodeID=7141123011&keywords=Jawbone
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mno... já zase zalezu do díry pod kámen ke svým Seiko pětkám a 60 let starým rezavým Omegám a počkám, až se tohle přežene...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: i kdyz je mozny ze ten indoor to mozna pocita jinak, kazdopadne pokazdy mi to nameril naprosto presne
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: fiiiha
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: jasne, mam s nima normalne namereny na strave desitky bazenu
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: ty mi chces rict ze gps v hodinkach je dost presne na to aby se dalo pouzit indoorove? jsem asi nejak zaspal pokrok...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: co je na tom divnyho? indoor i outdoor plavani ti gps ukazuje a dava ti to presny vysledky kolik toho uplaves, napriklad moje hodinky to delaji

    ILLUZE: co treba Mira?





    pripadne Misfit Ray
    https://misfit.com/misfit-ray



    pripadne Jawbone
    UP3 by Jawbone | A Smarter Activity Tracker For A Fitter You
    https://jawbone.com/fitness-tracker/up3
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: mozna casem kairos prijde s damskou verzi ale zatim to co chces neni.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    jako hodne teoreticky kdyz se prihmouri obe oci mozna vivomove
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LEXXA: neštvi mne ,-)
    potřebuji na běhání v kombinaci na plavání s koženým, ale vyměnitelným řemínkem na silikonový
    jenže co procházím, tak na malou ruku to jsou prostě všechno orloje
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: pockej pockej. ted jsme se zamotali.
    ty potrebujes hodinky na plavani a behani s kozenim reminkem ktere budou umet... co? tepovku? a dal?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LEXXA: ta šestka v tomhle počasí "usíná" :-(( mobil právě nemůžu
    LEXXA: GPS potřebuji na běhání, píšu, že tam mám překlep ,-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: na plavani potrebujes gps? kouam na mape a nejak nevidim zadne more pobliz :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: oprava - v závorce ne na běhání, ale plavání :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: to je jednoduche. N/A.
    pokud jsem spravne pochopil zadani tak pozadavek nelze splnit. dost jsem sazel na timex ale ten ma taky jen digitalky s funkcema co pozaduje.
    napadly me ana/digy se selitou, jak jsem zapomnel jak se jmenuji ale ty nedelaji damskou verzi. ono je docela s podivem ze to dokazali narvat do 44mm pouzdra.

    reseni co me napada je mit mobil v kapse a aspon trosku slusny krokomer s tepovkou. (kdyztak jeden muzu venovat). tam uz se da pracovat s kuzi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam