• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COWBOY: skagen ceramic.
    FINSON: taky se ti vybavila ta fotka z chronomagu zensky se silikonama a daytonou? ;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FINSON: Rikal jsem vlastní. :-)
    Takhle drahé hodinky nebude chtít nosit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    COWBOY + COWBOY + COWBOY = Rolex Submariner No Date na koženém řemínku s vodotěsnou úpravou.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    COWBOY: Už se těším, jak ti tu houfně poradí odpovídající zařízení.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JAKE_UP: No jsou lidi, co to tak mají. Já svoje hodinky taky nosím furt a všude.
    Ale můj dotaz asi směřoval k jiným, než zrovna k tobě.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    COWBOY: Já nerozumím tomu, proč by jeden přístroj měl splňovat tak protichůdný požadavky. Proč někdo očekává od jedněch hodinek, že si je bude moct vzít zároveň do divadla i do bazénu?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Jo a je to manželku. Pro vlastní manželku. :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Sportovní, ale přitom elegantní. Aby se s tim dalo jít do divadla, běhat na běžkách, plavat v moři. :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Poraďte něco pro ženskou. Sportovní, rucickove, max datumovka, ne kovový reminek.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Musim řící že uz jsem dlouho zabouchlej ,ale pro me unreal ...
    https://www.pita.es/jsp/pita-oceana-the-ultimate-dive-watch-water-resistant-up-to-5000-meters.jsp
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TEDDYBEDDY: Ale jo, já to chápu, že jde o odkaz na budíky z letadel. Nicméně to nic nemění na tom, že to vypadá jako pěst na oko. Nedávno jsem na chronomagu viděl nějaké hodinky, které měly to datum alespoň jakýmsi způsobem barevně odlišeno. Vypadalo to trochu decentněji, takže i lépe...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    STEPNI_VLK: Má to evokovat altimetr. Mám to na Alpináv diverech taky. Čitelnost nade vše. Na tenhle dizajn datumovky je u levnějších hodinek vždy hodně kritiky. Ovšem pokud to tam střihne třeba IWC jde o neotřelý & inovativní přístup dizajnéra :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MADCAT: To je něco ve stylu abych věděl, kolik hodin bylo včera touhle dobou? A jinak odpověď na tvou otázku je samozřejmě z estetického hlediska.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jo. je to hnus. Evropo dychej!

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: jakmile se začne do obchodu tahat politika, je to v haji.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: nebo tak
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LEXXA: to mi prijde hloupy a trapny. navic ma na strankach vyveseny pravicovy hesla a ikonku islamv cr nechceme.. takze davam prednost knesplovi a mejzlikovi ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: to ma uz 2 roky. staci poprosit vnadnou kamaradku aby si vzala vhodne tricko a trosku vic se usmivala.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: pozastaveny prijem.. posledni info co mam.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    STEPNI_VLK: Proč? Aspoň víš, co bylo za datum včera, a co bude zítra, ne? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam