• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LEXXA: mrknu, hodinky hledame minimalisticke, bez kaminku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VYWERN: storm ani dw bych nebral
    co treba ER2H001B a podobne?
    FASHIONABLE AUTOMATIC | MECHANICAL WATCHES / ER2H001B | ORIENT WATCH
    http://www.orient-watch.com/products/category/item/?category_id=222

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VYWERN: tak ačkoliv já to pochopil jako do 6 tisíc korun, někdo mohl mít kreativnejší myšlení a mohl myslet eura. ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    AMSTERDAM: a co zkusit i nejakou smysluplnou radu k dotazu :))
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    VYWERN: jestli sis ji vzal, mas ji porad rad a chapes smysl hodinek jako rozmer lidske humanity a ne jako produkt z Palladia, kup ji Rolex Oster Precision 6694 ( do 2000 EUR ), v pripade budget nouze Omega Speedmaster 35mm do 500 EUR
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VYWERN: ani na to nemusim klikat abych ti rek ze daniel welington je spravna volba
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Zdravim, potrebujeme pomoc s hodinkama pro zenu...libi se ji jednoduchy elegantni styl, vel. cca 36mm, idealne vypoukle sklicko, barva zlata, reminek kozeny...
    Zatim nalezeno:
    Classic Durham 36mm
    https://www.danielwellington.com/us/classic-durham-36
    http://www.stormskladem.cz/storm-chelsi-gold.html (u tech stormu je kovovy reminek a nevim, zda by sel vymenit za kozeny :/)
    https://shop.junkers.de/junkers-6075-4-bauhaus-lady.html (tady nekvalitni pasek a jen plastove sklicko :/)
    Nic moc zatim jineho se nedari najit, do ceny 6tis. Nenapadne vas neco, na co mrknout jeste? Dkeuji
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Ke vsemu se bavime o damskejch hodinkach a tam quartz v prodejich jasne vede.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Z4IK: A ja zase chapu lidi, co si koupej smpcka, nebo londziny v kvarcu. o mechanickej strojek musis pecovat, u kvarcu menis baterky.

    A taky jsou levnejsi, to je proste fakt.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Z4IK: Tak i v quatrz je mechanický strojek.
    Já mám tedy taky radši čistou mechaniku, ale v zásadě nic proti baterce nebo solaru v hodinkách nemám.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KALIBAN: nevim jestli se chapem dobre a je to narazka na drobny ochylky u mechanickejch strojku? Kazdopadne ja si ty svycary kupuju prave kvuli tem mechanickejm stojkum
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Z4IK: jakoze nechapes lidi, ktery ty hodinky primarne pouzivaji k tomu, aby merily cas?


    COWBOY: kua ty se libej ale jako hodne me... kruci :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    STEPNI_VLK: Jí je vterinovka rak nejak sumak.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COWBOY: No, to mi/si ale nějak neodpovídáš na moji otázku. Chrona jsou samozřejmě jak v mechanice, tak v quartzu, a jsou to hodinky se stopkami, které jsi měl na těch 3 obrázcích.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    STEPNI_VLK: Na 90% to budou automaty.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    COWBOY: Vážně ti přijde jako dobrý nápad kupovat jí chrona? Mě by třebas stojící sekundová ručička spíše štvala. Víš určitě, že ji ne, resp. že ta chrona využije?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ja osobne jsem teda nikdy nepochopil lidi co si koupej znackovy svycarsky hodinky s quartz strojkem.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JOHN_LENON: Tak to pak jo.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BOBASH: to byla spíš taková poloironie, než vážně miněná ráda.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JOHN_LENON: Mě zase přijde nesmysl kupovat drahou značku, když to nemá dělat dojem že je to vyloženě drahý. Seika v nějaký přiměřeně holčičí variantě mi přijdou jako optimální řešení - zároveň je to kvalitní a relativně levný.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BYZSKO: Líbí, ale v bílé víc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam