• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NANUQ: takže se musím začít tahat na delostrilny. ach jo
    FINSON
    FINSON --- ---
    NANUQ: Ooops :-( Tak "holt" K&M - jsou dobří.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    FINSON:
    JOHN_LENON:
    Díky moc.
    Info o Frýdlovi z jeho stránek: Hodinářství Frýdl/ Nymburk: servis hodinek prováděný naší firmou v rámci Zlatnictví Janka Praha bude po devíti letech ukončen ke dni 31.března 2017. :-(
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No zrovna sem tam měl rozjetej kšeft, tak mi to sere
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NASTY: Jestli tam půjdeš (anebo ať už půjdeš kamkoli), tak sem pak každopádně hoď reference.

    JOHN_LENON: A stále trvá...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jejda
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ty jo, asi se jim nesešlo dost peněz z letošní sbírky na provoz :-/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ale hodně velkej
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    ne, asi výpadek u nich
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jede vám chronomag?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NASTY: na palackyho tride kousek od slovanskeho namesti. pred 3 lety jsem tam byl a pan extra prijemnej.
    NASTY
    NASTY --- ---
    Ahoj. Kam na servis v Brně, prosím? Potřebuji namáznout automat v Archimede a sehnat stěžeku na 80s Seiko potápky + pár podobných prkotin. Díky.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NANUQ: frydl... se to jméno pořád tady opakuje
    FINSON
    FINSON --- ---
    NANUQ: 1) Hodinářský ateliér Knespl & Majzlík, Na Dělostřílnách, 2) p. Frýdl, zlatnictví Janka, Florenc
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Prosím o radu; mám tyhlety Omegy po dědovi a bohužel přestaly po pádu na zem jít. Poradíte nějakého dobrého hodináře v Praze?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MADCAT: podle ceny, která je oproti číně asi padesátinásobná :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Jak vlastně člověk pozná ty "správný" od činskejch? Jestli to teda chápu dobře, moc to nesleduju - MPM nebrat, Elton OK? Odlišnej logotyp na ciferníku? Trochu jsem googlil, ale jednoznačnou odpověď jsem nenašel...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PELDA: hezka patina.. ale stydel bych se to vzit
    JOPS
    JOPS --- ---
    LEXXA: sry, chyba, nejsem tu :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOPS: ty mas v tech 007 7S26, my se bavime o uplne necem jinem.
    JOPS
    JOPS --- ---
    LEXXA: kdyz v patek odpoledne sundam hodinky, tak v pondeli stojej. Kdyz v sobotu jedu na nakup, tak si je vezmu, mam je na ruce cca 4-5 hodin, tak v pondeli uz nemam problem a normalne pokracuju.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIBAN: seiko kinect je zajimava technologie ale je pomerne financne narocna co se tyka servisu. to ale vyvazuje pomerne dlouhyma intervalama mezi servisnimi zasahy.
    muj osobni pocit z techto strojku je ale rozporuplny. nekdo mi rikal ze k plnemu nabiti je potreba okolo 10 000 rotaci kyvadla. to nemusi byt problem v pripade denniho noseni ale za predpokladu ze majitel strida hodinky se kinect muze zastavit a tim majitele prekvapit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam