• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NEVILL: Přiznám se, že jsem barbar a svoje Rada z ruky nikdy nesundavam. Ani když dělám třeba se sbijeckou nebo bruskou.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GREGI: Dost hrozný teda, můj táta si nedávno koupil za pár stovek nějaký čínský hodinky (tak jako na zahradu aby si tam neničil ty svoje Edox co nosí normálně) a proti tomuhle mají řemínek úplně luxusní... :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GREGI: Moc hezky. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GREGI: Tak obecne vzato, ceny, co si za ty svoje stroje v eltonu rikaj, jsou z jinyho vesmiru. Jako diplomaty za horni desitky tisic, to se fakt zblaznili. To uz si radsi prihodim na jety omegy a udelam vic parady.

    A to rikam jako nekdo, kdo by hezky diplomaty chtel.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Moje posledni varka:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    FINSON: proste nepochopim kolika rukama to muselo projit nez se to do te skrinky dostalo.... a vsem to asi bylo putna nebo nevim. Bych se stydel to dat na sve hodinky ktere prodavam v uplne jine cenove kategorii....
    FINSON
    FINSON --- ---
    GREGI: Nejsi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sem se byl vcera podivat do kotvy na primky... A docela me spadla celist kdyz sem videl tu kvalitu pasku na hodinkach za 75000! To snad kupujou na aliexpressu.. Sem jedinej nebo je to fakt silenost?

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NEI: a co trochu extravagance?



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NANUQ: Fakt hezky ! K&M jsou mistri, delali mi dvoje omegy.. pocitej cca 7K + - cenu dilu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: wow, super!
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Byl jsem teď kupovat něco v Electroworldu, a byl jsem příjemně překvapen, že tam měli vitrínku s hodinkama Triwa. Jak se mi na webu líbily jakože dost, tak naživo ještě pěknější! Vůbec by mně nevadily. Jakože kdybyste tam někdo náhodou zabloudili...
    FABE
    FABE --- ---
    vcera dorazily! nadhernej kousek presne pro me
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NASTY: presne!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: copak titan, voni sou prostě hnusný...:-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEDDYBEDDY: Jako nevím jak vypadaj tyhle Citizeny v reálu, ale mám v titanu Tissot T-Touch a na těch je ten titan taky dost matný, tmavější než na tomhle obrázku. Nebo co jsem koukal na Steinhart Ocean One v titanu tak tam jsou ty hodinky takové až skoro tmavě šedé...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Citizeny maj obecně dobrou lumi. Ale ten jejich matnej titan je divnej.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak už!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEI: v klidu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam