• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BONGI
    BONGI --- ---
    JOPS: Ono zalezi k jakemu obleku a k jake prilezitosti. V praci se vetsinou nosi "business casual", tedy sportovni ci denni oblek nebo kombinace saka a kalhot. K tem se snese mnohem vic doplnku. Pokud se ale mluvi o "oblekovkach", jsou vetsinou mineny hodinky ke spolecenskym, ci vecernim oblekum, kde jsou pozadavky dost prisne i na doplnky - stejna barva kovu u knoflicku, hodinek, spony pasku, kravatove spony. Typ a barva bot atd atd. V konzervativnim chapani spolecenskeho panskeho odeni, by doplnky mely doplnovat a ne prevazovat upoutanim pozornosti. Proto jsou jemnejsi, mene vyrazne, s durazem na kvalitu a sladeni.
    Ale myslim, ze tobe spis slo o vyuziti obleku pri pracovnich prilezitostech.
    JOPS
    JOPS --- ---
    hodinky k obleku. Videl jsem u nas financniho reditele, ten chodil v obleku, na ruce Rolex Submariner s kovovym tahem a nevidel jsem na tom vubec nic spatnyho. Ale ty hodinky na zivo vypadaj o hodne lip jak na obrazcich :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    COUDAK: Pamatuju si akorát z tanečních jak nám tam ohledně oblékání říkali že k tmavému obleku se zásadně nenosí bílé ponožky... pokud tedy nejste Michael Jackson... :-))
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Ale když už tu tak jste, je tu někdo kdo pracuje v obleku? Relativně základy etikety a chování celkové znám.. Ale co se týče oblékání mám pár mezer :-\
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Nad nimi bych i hodně uvažoval a hodně by se hodily k mému obleku
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Nemaj ty Casia nekde v Praze k videni? uz davno vime jak fotky klamou, ale kurva hezky sou
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HOBORG: by slo. hodne by to slo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HOBORG: tyvole not bad..sice cena na casio asi ne uplne ok..ale design super.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    HOBORG: Proc jsou rimske cislice zlo? O moc klasictejsi to prece uz ani byt nemuze.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HOBORG: no kuuurva ty jsou fakt pekny, teda naprosto ne k obleku, ale jinak se mi hodne libi
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    EDERA: jo, u oblekovejch to chce kuzi, s tim souhlasim:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    S tímhle bych se celkem i ztotožnila:
    Jaké hodinky vybrat k obleku i ke smokingu | Menstyle.cz
    http://www.menstyle.cz/jake-hodinky-vybrat-k-obleku-i-ke-smokingu.html

    HOBORG: Mně zas přijde jako totální zlo u oblekovejch hodinek kovovej tah.:-)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    tohle je podle me ok.. urcite maj i nejakou podobnou verzi v klasictejsim provedeni s kozenym reminkem
    CASIO OCEANUS OCW-S100-1AJF JAPAN MADE – seiyajapan.com
    https://www.seiyajapan.com/products/ocw-s100-1ajf?variant=33895845383

    rimsky cislice jsou zlo, to bych fakt nechtel :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    EDERA: musím do nové práce sehnat oblek a k tomu se začít oblékat. Bude to trochu trvám než se vše naucim... Minimálně datumovku bych potřeboval...
    EDERA
    EDERA --- ---
    COUDAK: Já jsem hodně velká konzerva a pod hodinkama k obleku si představuju něco co možná nejstřízlivějšího - ciferník spíš menší než obrovskej (samozřejmě v závislosti na šíři zápěstí majitele), bez dalších lunet, maximálně s datumkou, když už číslice, tak římský, tmavý kožený pásek... To Casia moc nesplňujou.:-)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Jak se díváte na oblekovky třeba na casia?
    BATOO
    BATOO --- ---
    Novy kousek objednan z UK....

    Spodni celist rotuje, hodiny preskakuji.




    Proste jsem je musel mit, v pondeli dorazi.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SLAMITCH: jee ty ma kolegyne :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    PHAILO: Nekupuju, zatím :) Ale jak jsem psal, prostě pozitiva (cena, velikost 40 mm, Seiko NH35A s hackem a manual windem uvnitř, WR 200m a vzhled) pro mě převažujou negativa.

    Jinak už mám na cestě SNK803 a dva NATO strapy (bonda a modrej). Výsledek bude doufám takový:


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam