• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: tyhle podpultovy ksefty tohleto, kazi to charakter
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: vlastně ani nevím, kamarád má nějakého známého hodináře, tuším že v Liberci, ale nejsem si jistý...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: kde jsi menil hardlex? ja mam skvely skrabanec na pilotkach a rikam si ze kdyz uz pujdou k dochtorovi at se to splachne vsechno najednou
    PELDA
    PELDA --- ---
    NEVILL: jj... mne se hodne libi tady s Hirsch remenem jako je tady na to blogu. Koukal jsem, ze se prodava i u nas, asi to dam taky.

    Review: Seiko 5 SNZH53 Diver in Blue - worn&wound
    http://wornandwound.com/review/review-seiko-5-snzh53-diver-in-blue/

    LEXXA: a nebo tak:)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PELDA: přesně tyhle mám, akorát jsem na ně dal kožený modrý řemínek a sklíčko jsem nechal vyměnit za safírové (nevím jak, ale ten hardlex se mi povedlo poškrábat).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PELDA: s letem za oknama si tohle vylozene rika o nato :)
    PELDA
    PELDA --- ---
    Jsem si dal rict a konecne vyhodil cinsky primky:)
    Dneska prisla nahrada, inspiroval jsem se tady... vypadaji super, ve skutecnosti lip nez na fotce.
    Za ty prachy (4,5k na nemeckem amazonu) hodne muziky.




    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Tak jsou dražší, ale myslím že v Německu budou pravděpodobně o dost levnější než u nás...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: Hezky, moc. Ale s tou cenou prestrelili.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NASTY: pochopil no. to moje vypada jak prdel. musim to nejak poresit
    NASTY
    NASTY --- ---
    LEXXA: Snad jsem pochopil správně jaký detail tě zajímá :-)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NASTY: muzes postnout detajl okolo stezejky? potrebuji nejak vymyslet jak dat nato na ty moje promethea. prusvih je ze stezejky jsou tak nizko ze to vypada jak prdel
    NASTY
    NASTY --- ---
    Ještě se s dovolením pochlubím jednou fotkou s NATO strapem z Strapshop.cz.

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Seiko SPB053J1 - Helveti.cz
    http://www.helveti.cz/...&utm_campaign=Obsah+-+Dynamick%C3%BD+remarketing&utm_content=Seiko+SPB053J1

    tyhle Seiko se mi hrozně líbí, v prodeji budou nějak na podzim...
    NASTY
    NASTY --- ---
    JOHN_LENON: Chápu :-). Ale ruku mám fakt úzkou. Origo guma musela dolů, ostatně jako z každých hodinek, neb mi nehezky odstává za stěžejkami od zápěstí :-/. Nosím kůže a NATO strapy.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NASTY: přesně proto sem se ptal :)
    NASTY
    NASTY --- ---
    JOHN_LENON: Jop, 42. Ale ve skutečnosti nepusobí tak masivně jako na tý fotce (i když ruku mám celkem úzkou).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NASTY: jakej je rozměr? 42?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    libi ?





    JOPS
    JOPS --- ---
    NASTY: tsy kravo, gratz... Na tyhle jsem chodil v Letnanech slintat do toho kramu s hodinkama. Ted je tam jinej a nejlepsi modely jsou tam ted Festiny.... Pred tim tam byly prave Fortis a podobne... Kua, gratulace :) uaaa zavist :)
    NASTY
    NASTY --- ---
    Pondělní spontánní rychlonákup přes Chronomag. Fortis B-42 Official Cosmonauts za 24tk ve stavu nikdy nenošených. Radost :-).

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam