• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: si nemužu pomoct ale ta cena je podle mě blábol... 30 000+ ok... ale 65k??... furt si myslim že s hodinkama kolem 30k by udelali mnohem vetší díru do světa... navíc tak byl taky puvodní PRIM... to nebyly šileně drahý hodinky...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BYZSKO: vítej do úžasného světa mechanických hodinek
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Moje 2 roky starý Suma se zpožďujou 15 - 20 s za den, což mě celkem sere, zvlášť když na chronomagu čtu ódy na 6R15, jak jim to jde stabilně 2 - 3 s do plusu. Ale bohužel je to furt v limitu, tak se mi je kvůli tomu otevírat nechce.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TANTRAMAN: Mě se zpožďujou furt, ale já je nenosím doma, takže je mám za den na ruce třeba 6 hodin, když je mám na ruce furt tak to myslím nedělaj.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    BOBASH: tyhle mam taky. po trech letech se zacinaji trochu zpozdovat. pozorujes to taky ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: me to vizualne taky neodpozuje. ze to neni 100% verny originalu mi nevadi.. jediny ceho se bojim je velikost.. ma to 42mm ... ale precejenom kdyz se podivas na puvodni 38mm tak by sis asi vybral je. Je to asi podobny jako prvni generace E-type vs treti generace.. proste zakrytovany predni svetla, mensi grill a legendarni zadni svetla delaji z prvni generace to ikonicky auto.. nic z toho 3jka nema.. ale porad je to etype..



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: to by mi vůbec nevadilo
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: klasicka pultovka.

    PRIM Orlík II - C | PRIM JEDINÝ ORIGINÁL
    http://www.prim.cz/cz/produkt/prim-orlik-ii-c-87536/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: a co teda
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: bohuzel to neni origo, a ani puvodni limitka..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: !!!!!!!!
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    neco ted resim.. :)



    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Jsem se dnes rozšoupnul a moje SNK809 dostaly místo původního NATO strapu kožený pásek za celých 185 korun :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Newman a kocka dohromady
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Asi jsem se zamiloval. Viděl už někdo 116519LN naživo?
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Se mnou byl celkem rychlej... přede dvěma roky teda :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: LOL... sorry že se směju, ale Ondrovi nevim čoveče:-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    AMSTERDAM: kdyby praha nevysla...tak zkus www.aliexpress.com treba neco najdes.
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Zdravím! Čistě náhodou Steinhart v Ostravě není? Jen Praha v Chronoshopu. Je to tak? A co Brno? Rád bych pár modelů vyzkoušel osobně.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TOMMY_: od zrna mam pasek a po 2 letech denniho noseni je jak novej. zrno, pak dlouho nic, pak vyzebrat u zrna, tecka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam