• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: tak to bych pak potreboval i instruktaz jak se to dela.. protoze az prijdu s odrenejma vanskama a deravou mikinou adidas k dusakovi pro novy moony tak si me tam podaji jako metare u cesty :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: já bych řek, že jo.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON:
    KOUDY: takze realne je mozny se dostat u dusaka pri porizovani novejch moonu na cenu lehce pod 100K ( tak treba 97K ) - kdyz novy stoji 119 ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jentak z prdele jsem si přihodil na ebay.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AMSTERDAM: kupoval sem u dusaka nekolikrat a sla i 25% sleva...nicmene furt si myslim ze je lepsi si udelat vylet do svajcu a koupit si ty hodinky treba v Lucernu..kde maj obchody vicemene vsichni velci vyrobci hodinek.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AMSTERDAM: stejně jako při nákupu auta. obchodník je schopen jít na hranici marže. ale to se mu musí chtít. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: na magu jsem parkrat cetl neco jako "10% by dneska uz mel byt standart" a "obcas se da ukecat i vic tak kolem 15%" ale ja osobne neumim vyjednavat ani ohledne ceny telefoniho pausalu a je mi to tak napul proti srsti.. prijde mi to takovy vychceny.. takze nevim.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AMSTERDAM: tady se jezdivalo do vidne.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    mam dotaz k maloobchodni cene hodinek, obecne. Je v Cesku k jednani? Napr. Speedmaster Professional stoji u Dusaka 119 000. Da se u Dusaka nebo Bechyneho ta cena na miste trochu domluvit, nebo to je v tomhle svete e-e?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    CROME: náhradní díly nevím, ale celý kovový tah mají třeba tady:

    Hodinky Seiko
    http://www.azwatch.cz/katalog/seiko?&page=2
    CROME
    CROME --- ---
    CROME: Nikdo neresil tahy na Seika ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    resim ted prvni pasek na miru.. oh.. oh oh..



    CROME
    CROME --- ---
    Zdravim,
    poridil jsem si v Japonsku Seiko Wired hodinky, ale japonec ma malou rucku a me je tah malej, nevite kde sehnat dilek (nebo cely reminek) nekde tady?

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TYPHUS: kdyz se vykasles na meritka, zacnes se s temi hodinkami citit dobre, v cemz dusledku to i "bude videt", tzn. ze ti i budou sluset.

    38 mm je navic naprosto normalni velikost v roce 2017.

    ja ted nosim Primky 32 mm, coz je papirove nesmysl, v praxi naprosto zadnej problem.

    Navic nejde jen o prumer pouzdra, ale i o celkovy design - jak pouzdro prechazi do reminku, jaky maji hodinky "ramena", jestli ma vypoukle sklo a jaky je obecny dojem z "objemu" hodinek, jestli je reminek v polovicni proporci vuci pouzdru, nebo o cislo vetsi, coz hodinky diametralne zvetsuje. Klasicky pripad je skoro vsecno od Rolexu, jehoz hodinky vzdycky vypadaly "vetsi" nez stejny prumer u ostatnich. 36 mm Datejust jsou "velky" hodinky. 34 mm Oyster Precision jsou normalne nositelny pansky hodinky. Moje Primky 32 mm diky svym proporcim pusobi stejne jako 35mm Seiko 5, protoze jsou vetsi ve vsech ostatnich rozmerech.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TYPHUS: Pokud to nepřipadá divný tobě, je to ok :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: někde sem cet, že jsou tam skladacky. nicméně, na magu seženeš levněji
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    zdravim,
    chcem sa spytat, za aky velky prehresok povazujete, ked su male hodinky(priemer puzdra) na vacsej ruke? Mam hrube ruky a velmi sa mi pacia jedny SEIKO hodinky(sarb017), len sa bojim, ze budu vyzerat vtipne. Priemer maju cca 38mm, moj obvod je okolo 20cm. :)
    V Berline som videl elegantne obeceneho velkeho muza, ktory mal hodinky v zenskej velkosti a celkom mu to pristalo :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: dost drahy ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam