• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: "zavibruje mi telefon / hodinky - kouknu se na nej, mam tam notifikaci a vim jestli me zajima, nebo ne, tzn jestli to je whatsapp/viber/sms/hovor na ktery reaguju hned, nebo to je twitter/fb/mail - na ktery hned nereaguju"

    ano, presne tak, podivam se na hodinky a tam mi sviti, co vsechno ma notifikaci. Pokud tam bude whatsapp/viber/sms/hovor, na ktery reaguju, saham pro mobil, pokud tam bude vsechno ostatni, mobil nechavam v kapse. Uz se chapeme?
    VACA
    VACA --- ---
    KALIBAN: Jako ja jsem tohle ani nevnimal jako nejaky prelomove dokonaly reseni. Jen me zaujalo, ze jako hodinky s klasickym cifernikem bez displaye v propojeni s chytrym telefonem.. Videl jsem poprve.

    Umim si ale predstavit, ze by tohle nemusel bejt spatnej smer.
    Kdyby to trea melo i nejaky ty senzory tepu, spanku, chytryho buzeni, a ja nevim co jeste vsechno lidi hledaj u chytrejch hodinek. Data by se normalne prenasela a zobrazovala na mobilu. +Bonus by mohl byt ze by to jeste umelo upozornit na nove prichozi sms apod.
    Tady to nejspis funguje zpusobem ze si fterinovkou najedes na fci, a dole se zobrazi nejakej ten pocet, n..
    Ale kdyby to bylo trea naopak, ze ti hodinky zavibruji, a fterinovka v tu chvili sama ukaze na ikonu sms, tak vis ze ted prisla sms.
    Jasny mobil by jsi musel vytahnout vzdycky. Ale napad mi to neprijde spatnej. Kdyby to udeali jeste decentneji...

    Ja osobne nic takovyho nevyhledavam, jen mi to prislo zajimave..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: muzes mi popsat jak by jsi to presne pouzival?
    muj proces je takovejhle

    zavibruje mi telefon / hodinky - kouknu se na nej, mam tam notifikaci a vim jestli me zajima, nebo ne, tzn jestli to je whatsapp/viber/sms/hovor na ktery reaguju hned, nebo to je twitter/fb/mail - na ktery hned nereaguju
    tohle tak nejak chci

    tyhle hodinky udelaji to (jestli to dobre chapu) ze zavibruji ze mam notifikaci, ale nevim jakou, takze postupne musim projet vsechny, pamatovat si kolik jsem jich tam mel predtim a jestli se to cislo nezmenilo... = to se radsi podivam na ten telefon,

    ale mozna to jen chapu spatne a lidi fungujou jinak, nicmene nechapu jak
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: nez mit jedno okynko, tak ja treba preferuju (zrovna tady mi to prijde pekne rozlozene po ciferniku) kdyz vidim, jake mam moznosti. Prvni notifikace by byla asi dobra, ale uplne bych nechtel, aby se mi menicka na hodinkach posunovala (vybijeni baterky) pokazde podle toho, jaka mi prijde notifikace. Radeji si vyberu a vim ze resim napriklad fcb, pak se prepnu do telefonovani... atd atd
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: jako kdyz uz je zadani takhle, coz samo o sobe mi prijde nesmysl, jsou to quartzy predpokladam..

    tak by tam mohlo byt jen jedno okynko, do kteryho se naroluje posledni prijata notifikace abych vedel, co mi prislo. Takhle to je imho naprosto nepouzitelny - coz neznamena, ze by si to nikdo nekoupil samozrejme
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KALIBAN: tezko spojis analogovy orloje s multi-notifikacnim menu. Jak by sis to jako jinak predstavoval?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VACA: takze ti jako prijde zprava na whatsapp... a hodinky nejak zavibruji ze maji notifikaci a ty pak na .. hmm sedm kliknuti zjistis, jestli to je fb whatsapp message nebo tak?

    no to sorry, ale to je totalni kundovina
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    TOMMY_: Moc pěkný ..
    VACA
    VACA --- ---
    zajímavej hybrid pro někoho kdo chce hodinky s notifikacema, ale klasicky ručičkový bez displaye...


    Soprod | connect
    https://vimeo.com/159182508
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ja jsem zatim "postavil" tohle temporary reseni :)


    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NEVILL: Já používám tohle.

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    jen zajimavost. Tyhle jsou jedny z mala co me zaujaly ...

    Top Quality Minimalist Wooden Watches: Luno 2 Collection by LunoWear —Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/...s?ref=FundedToday&utm_medium=referral&utm_source=17dsa.fnd.to
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: To vypada dobre!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Rothenschild Uhrenbox RS-2022-8RO für 8 Uhren rosewood günstig bei Timeshop24.de
    http://www.timeshop24.de/rothenschild-uhrenbox-rs-2022-8ro-fur-8-uhren-rosewood.html

    za ty peníze to není zas tak špatný box na hodinky...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEVILL: neda. :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RAINBOF: a to se nedá reklamovat nebo už je to moc dlouho?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEVILL: asi ten krám demonstrativně rozšlapu pochčiju na václaváku. jsem jeden z 90 procent lidí co se jim pásek rozpadl po 6ti měsících.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RAINBOF: sakra, tak to je blbý... :-(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NEVILL: samozrejme ze jsem se dival :) chtej za to 200 a pletou si HR s non-HR což se mi nezdá. cena jako taková je vpohodě ale vadí mi že nemáš jistotu že dostaneš co jsi si objednal protože oni sami nevěděj.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RAINBOF: asi nejlevněji z Číny, na aliexpress.com by to měli mít...nebo ebay to neměli?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mel bych technickou, mam starsi fitbit charge a hledam pasek zda se ze se nedela ? vsude je HR verze ale ja mam takovou tu s klipikem.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: Hm hm zajimavy. Doma to zmerim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam