• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    SUBTITLES017: sice je nepotřebuju, ale sou pořád na wishlistu
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Na bonami maj ted dost krabicek na hodinky :)

    Vše pro milovníky šperků a hodinek | Bonami
    https://www.bonami.cz/friedrich-lederwaren-sperkovnice-ulozne-boxy-uklid-sperky-hodinky
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    JOPS: V podstate len kroky, tep a nejake fitness hluposti. Bez GPS
    JOPS
    JOPS --- ---
    C4RC455: Hele, kupovat hodinky pubertakovi je strasne nevedecna funkce... brachovi jsem chtel koupit hodinky a pak to dopadlo tak, ze jsem mu rekl neco si vyber a ja ti to koupim. A zjistil jsem, ze bych se fakt netrefil do vkusu :) ani omylem bych mu takove nekoupil :)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    LEXXA: bude jí 15. Její mladší ségra má baby-g ale ty jí přijdou moc robustní a dětské
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    C4RC455: jak mlada je ta dama? myslis spis hodinky s micky mousem? casio baby-g nebo citizen ecodrive?
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Prosím o radu. Pro mladou dámu hledám hodinky. Jelikož je discosi tak je potřeba i analog i digitál. Aby to nebylo tak jednoduché tak by neměly být moc sportovní. Cena do 5ti tisíc. Já vím, já vím, ale zkusit to musím. Děkuju všem za radu
    JOPS
    JOPS --- ---
    SCHRAPNEL: co chces aby to umelo, pokud se obejdes bez GPS, tak jsi v pohode a vyber si, co se ti libi :)

    a kolega na jedne ruce nosi Citizen Night Hawk a na druhe ma nejakej naramek fitbit ci co to je

    jinak koukam, ze garmin chysta taky neco mensiho a dokonce s GPS
    Garmin vívoSport Optic Black/Slate L - Fitness náramek | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/garmin-vivosport-optic-black-slate-l-d5108324.htm?o=11
    NASTY
    NASTY --- ---
    JOPS: Souhlas. Mám je taky výhradně kvůli bajku.
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    Ahoj, používate niekto nejaký fitness náramok a zároveň normálne hodinky? Nosím rovnaké automaty už asi 7 rokov a rozhodne ich neodložím kvôli nejakým "digitálkam" ... Ideálne aby bol čo najmenší. A v úplne ideálnom svete aby vedel syncovať do Garmin Connect :D
    Díky.
    JOPS
    JOPS --- ---
    minulej rok jsem si koupil Garmin Vivoactive HR. Nic hnusnejsiho na ruce jsem nemel...

    ALE proste to funguje (byly to nejlevnejsi pouzitelne hodinky s GPS modulem). Stalo to asi 5-6k a pouzivam to jenom na sport (prevazne kolo). Do prace bych s nima urcite nesel :)
    DOT
    DOT --- ---
    TWISTRABBIT: nechci to tu zasirat, omlouvam se vsem nezucastnenym.

    zadnou nenavist k nikomu nechovam, spatne sis to vylozil. Jen sem popsal co to ve me evokuje. Jestli ti vadilo slovo gej, ver ze sem tim neutocil na gay komunitu. Vnimam to slovo trochu abstraktneji - gej v tomto pojeti muze byt klidne hetero chlapek.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Suunto Elementum v oceli nevypadají zas tak zle...ale k obleku asi fakt ne... :-)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    DOT: nekoupil jsem si je, ani si je nekoupím... jen nechápu tu nenávist vůči určitý skupině, která ti zjevně nic nedělá
    DOT
    DOT --- ---
    TWISTRABBIT: nevojel. Koupil sis je co?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tak ja na sportovani mam Garminy, tohle sem chtel proste k obleku. Suunto nema zadny pekny "oblekovky", uz sem na ne taky koukal, na tu znacku se spoleham pri potapeni.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Mě tyhle smart hodinky moc neberou, ale kdybych si měl nějaké vybrat, tak bych asi šel do nějakých hodinek od Suunto...což je teda myslím poněkud jiná kategorie než ta zmiňovaná zařízení od výrobců mobilních telefonů...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: ty nokie sou k hovnu a navic to imho kopiruje hodinky ktery uz nekdo jinej vydal asi tri roky zpatky..iwatch sou taky k hovnu vcetne ty treti verze na simku, ktera u nas ani nefunguje...nejlepsi co sem zatim z techhle hovno gadgetu mel byl microsoft band2
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TWISTRABBIT: jo, kdyby do análu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam