• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Novelties 2017






    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    AMSTERDAM: já mám tenhle styl moc rád, ale vždycky to byly levný hodinky na frontu a dávat za to usd je nesmysl
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    na tohle se těším, a možná to i koupím:

    (zatím jen v Japonsku. Na západě - tedy snad i u nás - od ledna 2018. Odhadovana retail price 600 USD. Jedine dosavadni info od vyrobce je prozatím na japonské verzi stranek vyrobce)



    screenuxu.png at ImageHosting.cz - Hosting pro tvoje fotky a obrazky
    http://www.imagehosting.cz/?v=screenuxu.png

    http://wornandwound.com/hamilton-brings-back-affordable-classic-new-khaki-field-mechanical/
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    ten chrono 24 to je fakt dobrej server....
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EXCITE: jj..i ty gulfy nakonec staly pod kilo..coz je super..protoze bezne okolo kila zacinaj..ale typek byl trochu zoufalej :) - https://www.chrono24.cz/...Types=&query=tag+heuer+gulf&dosearch=true&searchexplain=1&accessoryTypes=

    LEXXA: skoro :)



    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: ty monaca jsou darek? pro nekoho? pro nekoho bez vlasu? pro nekoho bez vlasu ktery klepe na dvere?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KOUDY: a povedlo se do toho kila? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY: jedny od nejakeho pana z jablonce..je to limitka 4000ks..tohle je asi 1425 a do cr jich pry slo 7..takze supr..kupoval je v koscomu tenkrat...a gran carrery sou z anglie pres chrono24.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KOUDY: Tvl. to byl fofr. Kde a za kolik?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY: Dobry..uz sehnano..darky nakoupeny :))


    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jestli nekdo prodavate/nebo vite o nekom kdo by prodal monaca gulfy..tak za kilo max..Tak beru :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017:taky mě svrběj prsty. :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    JOHN_LENON: zatim jeste ne :)) koupil jsem misto toho mlady hodinky k vanocum.. necham to az po novem roce asi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: Tak co, objednal jsi? :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TWISTRABBIT: Jezisi tak to sorry, ze jsem se tak dotknul tvyho outlocitu. Vzdyt se o tom bavime. Snad nejsou prijatelny jen nadseny a pozitivni nazory?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AMSTERDAM: A jak by se řešilo případné poškození či ztráta hodinek? To by asi byla otázka jak to pojistit, jestli ty hodinky nebo že by člověk co si je půjčí měl uzavřenou nějakou pojistku na blbost, jak to promítnout do ceny atd.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JAKE_UP: tyhle všeználky a ředitele zeměkoule co všechno viděj jako píčovinu fakt žeru, někdo přijde s nápadem, tak se o něm pobavíme, třeba to bude píčovina, ale proto se o tom bavíme, abychom si řekli jestli to fungovat bude nebo ne.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AMSTERDAM: Mně to přijde jako píčovina. A ještě se ptát na internetu, jaký bys měl mít ceny. Asi promakanej byznys plán.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    AMSTERDAM: nefunguje tohle jinde spis jako pujcovna pro urcity udalosti? Jdes podepsat kseft, tak si pujcis pekny hodinky apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam