• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: kde jsi je bral? jako vypadaj fakt vytecne este v ty zeleny ... :)

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: pilotky od seika nebo divery od citizenu jsou okolo trojky a udelaji fakt paradu. ale porad je to moc velka parada na raptora
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: něco se musí najít, pro delnickou třídu...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: no právě - cenu určuje trh - a ten kdo je prodává za 23 trh zjevně nesleduje. :)

    Nicméně, je docela zarážející, že šly takhle dolu. Loni sem po nich koukal a nenašel jsem je levněji, než za 15. To přece neudělalo uvolnění koruny, ne?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: hodinky k rapidu? takove se jeste nedelaji. :)
    JOHN_LENON: proc te tech 23 zarazi? ja dostal nabidku vymenit promethea za paneraie co stoji tak 10x+ tolik co jsem za ty svoje dal. proste trh urcuje cenu
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JOHN_LENON: já dal zatím nejvíce za hodinky 3k :-D zato se mi povedlo nasetrit na nové auto :-Dsice rapid ale jde to, ještě teď hodinky k němu :-D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    COUDAK: hele fakt jsou teď za hubičku. Dával sem za ně necelejch devět. ;)

    Jinak v těch odkazech co sem házel jsou na amazonu za 23k(?!?!?!?!)...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JOHN_LENON: jsou nádherný, kdybych nešetřil na jiný věci, už bych je měl v košíku :-D pásek nepasek, oblek nenosím, ale přesně na takových hodinkách si ujíždím O:-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    COUDAK: ale pozor jo, co přidali na zpracování hodinek, to ubrali na továrnim řemenu. Ten šel rovnou zpátky do krabičky.

    Tohle je nějaká kůže z cheapestnatostraps.com
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JOHN_LENON: must have :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: taková ptákovina za pár tisíc a jaká je to radost, viď? :)))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: vypadas v nich jako blbec. vubec ti neslusej. bej tebou je dam do nyxiho bazaru co nejdriv. a az to udelas tak mi hod echo do posty :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TWISTRABBIT: večer sem si je přines, takže jen krátce. Zatim mi průměr ukazuje -6 za den. Ale jsou to úplně nový hodinky, takže těžko soudit. Relevatní informaci budu vědět tak za týden za dva.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JOHN_LENON: a přesnost si měřil?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    hele, pod rukáv zajížděj jak po másle. Mám ruku 18cm a přijdou mi jak nějaký oblekovky. :)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JOHN_LENON: a pocitově? jinak gratulace
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JOHN_LENON: a jak sou tlustý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam