• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    KOUDY: Top jo ? No potes koste. Presne jak rikas, pro kolotocare asi super.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PEJR: Richard Mille je defakto TOP znacka sveta co se hodinek tyce no...ale me furt prijdou jak hrozny poutovky.
    PEJR
    PEJR --- ---
    KALIBAN: me se fakt libi ta specifikace..
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PEJR: me se ty druhy libej teda hrozne, totalne ujety... za ty prachy, nekup to
    PEJR
    PEJR --- ---
    Dneska jsem se snazil dohledat co to mel Loeb v mexiku na ruce.. a rek bych, ze tyhle v nejaky custom verzi:



    https://www.forbes.com/sites/nargessbanks/2018/03/07/rm1103-mclaren-watch/#5fba5b086e08

    Jezdil zavody v McLarenu GT3

    Nicmene jeste pred tim jsem nasel tuhle prehanku:



    Watch Richard Mille RM 36-01 Tourbillon Capteur de G Compétition Sébastien Loeb | RM 36 Carbon nanotubes - Titanium - Rubbe...
    http://www.my-watchsite.com/...4810-rm-36-01-tourbillon-capteur-de-g-competition-sebastien-loeb.html

    Nelibi se mi to, ale ty cenovky... S tema McLarenama vcera menil v zavode u silnice kolo...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    WOJTYLA: zkus koscom, někdo mi říkal, že mu to udělali na počkání
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jo a este zdechla mi Though Solar baterka a potrebuju vymenu. Umej to v kazdym hodinarstvi nebo musim poslat do Fastu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Netusite nekdo esli se da koupit G shick Cloth Band extra k hodinkam?
    BAAL
    BAAL --- ---
    NUSIK: Muj zatim dobry, po tom co jsem ho teda nechal otočit stejně jako Kaliban
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    NUSIK: jak jsem psala, mam vymeneny a spokojena...
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    ELWERINE:
    BAAL:
    KALIBAN:

    tak abyste si neprisli tak sami, taky je uz skoro dva roky nosim :-) btw kdyz jsme se tu tak sesli, uz docela dlouho premyslim, co udelat s tim original remenem, protoze hodinky jsou porad super, ale ten remen stal celkem za prd uz na zacatku a po dvou letech je to samozrejme jeste horsi, jak to mate vy?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    LEXXA: :) tak bych je pustila zase zpatky, zejo .)

    ale tyhle, ach... Ty jsem nemela videt.

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELWERINE: jen se snazim te presvedcit ze se ti vubec nelibej a ze je chces pustit :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    LEXXA: proc bych se jich mela zbavovat? :) Mit doma cerne, modre a zelene hodinku je ideal .)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ELWERINE: alpinist? pak se delaly jumbo chrona v zelene. pak je hromada zelenych seiko limitek pro vietnamsky (nebo thajsky???) trh. rozhodne si neco zeleneho najdes aby ses mohla zbavit tech nelibivych modrych
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    TEDDYBEDDY: nelibi se mi ani jedny :(. Svetle opravdu nemusim. Rado jsem myslim obdivovala v ciste cerne, ale moc hranate a zlaty vnitrek :).

    A kovovy pasek je taky diskvalifikovan :).

    Ja jsem v tomhle hrozne vybirava...

    Krom toho, uz jsem psala, ze hledam hodinky sveho srdce se zelenym cifernikem a stribrnym okolim a kozenym paskem :).

    JOPS: ale no, neprehanej :).
    JOPS
    JOPS --- ---
    LEXXA: naopak ji to pochvalim :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOPS: nebo jdes pro pilku? :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ELWERINE: tohle mit baba na ruce, tak se asi i zamiluju :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KALIBAN: no ses tady zatim treti verejne prihlaseny :).

    Ja tam mam vymeneny pasek - zraloci kuze :). Takze nevim, jak bylo orientovano puvodni zapinani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam