• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBTITLES017: Ja vzal jeste dvoje :)..sou fakt supr

    PRIM Retro Automatic - A | PRIM - originální české pánské, dámské,...
    https://eshop.prim-hodinky.cz/detail/alias/6506#6507
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: super, diky. jsou fakt nádherný! za ty prachy o nich taky přemýšlím..
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: uka je na ruce prosim
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    po dlouhy dobe neco co se mi fakt libi...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: dobrá volba :) hodinky jsou to krásný, bez debat. Jen nepochopím, jak si takové elegantní hodinky může někdo vzít k tomu kovu, co má ten člověk na fotce na pravé ruce. Ale kdo říkal, že musím chápat všechno, že jo :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Zenith, stejně jako Rolex už pár let vůbec nesleduju. A poslední zajímavý zenitky vyrobila Certina :D
    https://www.chrono24.cz/certina/ds-2-125th-anniversary-limited-now--id7762025.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: jaky? ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dneska sem neodolal a objednal si konecne nejaky primky :)
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    na Jomashopu zrovna za 1500$.. chtěl bych
    Longines Heritage Legend Diver Automatic Men's Watch L36744502 - Heritage - Longines - Watches - Jomashop
    https://www.jomashop.com/longines-watch-l36744502.html

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    JOHN_LENON: Ochladilo se, řeš to až na jaře, pokud vůbec.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hmm, tak od sedmi hodin od rána mi doteď udělaly 10 sekund. To je prostě moc. Někde sem je musel zmagnetizovat, protože ten kalibr se ještě minulý týden choval naprosto normálně. Otázka však je kde. Od pondělka jsem marodil a teď jsem první den v práci.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak sem hracicka, o tom žádná.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    To je treba vec, ktera je mi na mechanickejch hodinkach naprosto u prdele, nosim je tak malo a na winderu nejsou, ze kdyby se uchazely o deset minut za den, tak si toho nevsimnu :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Já to měl dřív ve zvyku mít ty hodinky na boku (vlastně ani nevím proč), u quartz hodinek to bylo naprosto jedno, ale když jsem pak měl na boku Seiko se strojkem 7S26 tak to dělalo hrozný rozdíly jako skoro k půl minutě...když je nechám normálně na dýnku tak tam je ten denní rozdíl zhruba +10...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: na cifru zpomalujou stejně.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: boky jsem ještě nezkoušel.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: a udělá to nějaký rozdíl když je třeba obrátíš nebo položíš na bok?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: No právě, to víš, že surovej strojek si má sednout. Jenže mě si sednul z vynikajícího stavu do stavu.... kdy je cca v normě.

    Taky mám pocit, že zpomalujou jen na dýnku a na ruce to zase doháněj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam