• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Ja ted zkousel, jak presne mi jdou steinharty ocean one a za 14 dnu predbehly o 5s :) To je pohoda,ne?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    koukám tu barvu ručiček nějak zkresluje mobil a asi odraz, ve skutečnosti je červená jen špička vetřinovky... :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    K narozeninám jsem si pořídil starší Omega Seamaster, tohle je teda ta quartz verze. Ale tak aspoň mám nějaký hodinky co jdou přesně... :-)



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MACSKA: přítelkyně je má z práce - první hodinky, u kterejch se zajímá, jestli nejsou vybitý. :))) ostudu na večírku neudělají. Jo a konečně se ji dá dovolat, protože ten mobil v černý díře s názvem kabelka jinak neslyší.

    Pro ženskou ideál.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    MACSKA: No a s GPS máš tedy co? Garmina, nebo Polary? Nebo iWatch?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    CEPAL: ze “sportovních” se mi líbí Nokia (dřív Withings). Moc toho teda neuměj, kroky, spánek, v HR verzi tepovku a notifikace z mobilu a to je asi všechno. Ale jsou hezký. Kdybych nechtěla GPS, tak na ně nedám dopustit.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CEPAL: Kdyby jen tady (: Ja to taky nechapu, byt na mne tak uz ma davno RO.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: No já vlastně začal nosit mechanické hodinky jako odpověď na to že si v mém okolí skoro všichni začali pořizovat chytré hodinky a sport-testery... :-)
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    GOSHEWAN: Tak ja si ho dal okamzite do oboustranneho bloku po tom jeho druhem projevu, zily mi to netrha, jen me prekvapilo, co za prirodni ukaz tady trpite a nedate mu banana :-).
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CEPAL: Nevsimej si ho. Nejspis si zase zapomnel vzit prasky. Kazdopadne s nim zadnou normalni debatu necekej at uz by byla o cemkoli.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    boha jeho, co to ja za vymatlanou smažku, ten TEDDYBEDDY?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    tak jo, já si pořídil k Vánocům ve výprodeji Garmin Vivoactive HR (bylo to jen za £120 na Amazonu z úplně původních £240 bo byl novej model), no a dceři jsem koupil ten novej model, tedy Vivoactive 3 v keramickým provedení. A i to byl dobrej kauf, i když Black Friday jsem prošvihl, ten byl bleskově vyprodanej, takže za nějakých £265. A oboje hodinky se nám moc zamlouvaj. "Hezky" tam vidím (teda na Garmin appce na mobilu), jak blbě / málo spím, jak málo nebo nemálo cvičím, když jsme byli na lyžích, tak ten lyžařskej režim je skvělej, sám sebe jsem překvapil maximální rychlostí 85km/h na Šumavském Špičáku, a to jsem to nějak nehrotil, bylo tam všude moc dětí na nějaký riskování, mám sice obřákový lyže, ale dost starý, takže nic na trhání rekordů, no ale to sem už nepatří...

    Jediný, co mě u těch hodinek mrzí, že nemaj multitasking. Když spustím nějakou appku, třeba teď jsem testoval POmodoro, na zlepšení "pracovní morálky", tak se nešlo spojit s mobilem a stáhnout další data na mobil, jako heart rate a podobně, a přerušit POmodoro je problém, protože pak se ty intervaly zas načítaj od nuly...

    Táta si teď po dlouhým zvažování kouipl Fenix 5, protože má radši čudlík než touchscreen a taky Fenix je trochu "důstojnější" řada pro 75-letého kmeta, oproti těm plastovým levnějším, navíc byly v ČR v nějaký akci, takže je taky získal nějak docela levně (rozhodně ne na úrovni toho Vivoactive 3).

    Já teď najíždím na intenzivní plaveckej režim, takže si budu kupovat ten "mokrej" hrudní monitor srdce, protože to na tom zápěstí fakt ve vodě nefunguje, a ono obecně to není úplně dokonalý, ty hrudní monitory jsou prostě s přesností někde úplně jinde, ale na monitorování běžných denních "nesportovních" (a vlastně myslím, že i sportovních, pokud nejde o vrcholovej sport), to stačí...

    Mimochodem, koukal jsem, že Tag/Heuer má jeden "smart" model. Ale moc toho neuměj a jsou docela drahý, a to už přitom nepatří do té kategorie jemných chronografů, protože vnitřnosti jsou elektronický/digitální a ne mechanický...
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    JOHN_LENON: naprostý souhlas.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CEPAL: tak pokud si člověk zakládá svojí důležitost na značce hodinek, tak je to dost smutný. ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CEPAL: imho cokoliv co netika a neprodava se po kilogramu se sem hodi :)
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    JOHN_LENON: no já právě koukám, že tady to je spíš asi orientovaný na ty hodinky, které jsou společenským statusem. A to je trochu mimo mojí oblast, i když jsem v jednu dobu nosil Heuerky Carrery, ale nějak důležiteji jsem se necítil...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    CEPAL: klid. za heretika tu nebudeš. Jen nevim, jestli to tu někdo nosí.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    TEDDYBEDDY: chudáčku, a s tím ses už narodil?
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    KALIBAN: na celým videu mě iritujou ty nechutně chlupatý ruce :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam