• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIBAN: zkus to schválně vyfotit jestli se na ně půjdeš podívat...jako pěkný, trochu takovej styl jako zelený Seiko Alpinist, akorát tam chybí ta zlatá... :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN: beru zpoatky, oni maji v praze obchod, to by me zajimlao co jsem to poprvy googlil, dik za upozorneni
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NEVILL: netusim, kde se na ne jit podivat a objednat to jen tak se mi fakt nechce :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIBAN: a nevypadají?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a ja si nasel volnocasovy kolotoc , kdyby takhle vypadaly v realu tak bozi :)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WITCHIE: zajima te znacka archimede btw pokud mas tenhle premysleci vzorec.

    Archimede Klassik 39 stříbrná-modrá | Chronoshop.cz
    https://www.chronoshop.cz/archimede-klassik-39/archimede-klassik-39-stribrna-modra
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WITCHIE: ano, popripade vintage stowa 38mm.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    LEXXA: diky za tip, vypadaji pekne
    Myslis ty nemecke piloty?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WITCHIE: pokud jsi moralne fexibilni tak se muzes podivat i na stowa
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    LEXXA: neni to nahodou to co tu pred casem vybirala tusim MART1NKA? To tehdy bylo naposled, co jsem byla v tomhle klubu - pokud ano, tak to jsou zrovna hodinky, ktery se mi fakt libily bez vyhrad, ale usoudila jsem, ze to neni neco, co bych si chtela dovolit si koupit "jen tak". Takze jsem je zaradila do kategorie "treba si je budu jednou prat ke stribrny svatbe ci tak neco". Od ty doby jsem sem nepachla, abych se zbytecne netrapila :D Ze ja husa sem zas lezu.

    ILLUZE: gratuluju, pokud to tedy tvuj problem s vyberem vyresilo k tve spokojenosti ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    LEXXA: ale tak...taky jsem zacal na 4k, pak se to splhalo na 50k a nakonec jsem se vratil nohama na zem a nasel si neco, co se mi libi v cenovce do 15k :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    WITCHIE: A nebo si budeš 2 roky vybírat a pořád váhat, až ti muž v nečekanou chvíli koupí něco dle svého momentálního rozhodnutí ,-)
    Čerstvý zážitek.

    P.S.
    Už jsem byla také víceméně rozhodnutá pro jedny zn. Certina.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    DRAGON: co zas? nerekl jsem jedinou nepravdu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LEXXA: heretiku!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WITCHIE: nebudes prvni ktera skonci u nomosu (cca 70k) s tim ze zacinala na rozpoctu 4k :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    DRAGON: jo, na to jsem koukala, ale nepochopila jsem ze to posilas jen kvuli tomu no :)
    (Me pobavila hlavne motorova nafta :] )

    A co se tyka koupe hodinek, tak je to zas jak se vsim, narazila jsem na jinou znacku kt me zaujala (Certina), takze Seika asi ne, a tak zas budu dlouze vybirat a prebirat a porovnavat, dojdu klasicky k nejaky cenovy kategorii o x levelu vys nez byla ta vychozi, az nakonec nic nekoupim abych blbe nevybrala :D Cim jsem starsi, tim je tohle horsi. Puvodne jsem proste si jen chtela udelat radost a koupit si vicemene impulzivne "trochu jiny hodinky" nez jsem doted nosila, ne nejak extra drahy, ale zadny sunty taky ne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WITCHIE: vodotesnost se udava v atmosferickejch tlacich neboli ATM... a co si pomyslel google auto translator, kdyz u hodinek spatril 5ATM? ;)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    DRAGON: hele ja se vubec v hodinkach nevyznam, tak nevim, je-li to mysleny jako vtip, tak mi unika :]
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WITCHIE: nechces si to s tema seikama rozmyslet? :)) jezis, to me bavi, pomoc, infantilni zachvat ;))

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: sorry za ot, ale tohle me pobavilo, google in action :))

    ZNAČKY
    Armani
    občan
    Daniel Wellington
    motorová nafta
    Dufa
    duch
    Festina
    Fortis
    fosilní
    Fosilní Q.
    Francois Rotier
    Gant čas
    kladiva
    Ingersoll
    Jacques Lemans
    Junkers
    Lacoste
    Lorus
    Oris
    Perigaum
    politika
    pulsar
    puma
    Seiko
    Skagen
    Skagen připojen
    Švýcarská armáda od Chrona
    Švýcarské vojenské Hanowa
    Tommy Hilfiger
    U-loď
    Wenger
    zepelín
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam