• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    GIX: Nebýt to quartzky, tak to třeba mělo cenu dělat, hodinky by ty chrona byly hezký.
    GIX
    GIX --- ---
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    mnam

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEDDYBEDDY: viz. teddy, ale s jablkem funguje prej všechno. i viber i messenger.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MUZA: 1. Bacha na párování s některými telefony, viz recenze. https://www.alza.cz/...1&gclid=EAIaIQobChMIieev7oOF3AIVD-AbCh0ruw8sEAAYASAAEgIqHfD_BwE#prislusenstvi

    2. Na smysluplný měření tepu potřebuješ hrudní pás (nepohodlí). A bez něho jsou odvozená data jako kalorie přesný asi jako předpověď počasí na měsíc dopředu.

    3. Kup si kůl elegantní sportovní hodinky :)
    Invicta Disney Automatic Pink Mother of Pearl Dial Ladies Watch 22755 - Disney Limited Edition - Invicta - Watches - Jomashop
    https://www.jomashop.com/invicta-watch-22755.html
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MUZA: to z hlavy nevim, ale rozhodně se s nima nikdy nekoupalal
    MUZA
    MUZA --- ---
    ILLUZE: dik... Koukala jsem do historie... Ale zas tak smart je nepotrebuji... :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    JOHN_LENON: potrebuji tep, kroky, plavani... Nevis jsk je to presne? Nerikala? Mela je ve slane vode?
    Reminek silikonovy se da vymenit...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MUZA: tak jsou to smartwatche, ukazuje to volani, smsky. meri to tep a kroky...

    pouzdro je zpracovany slušně. guma naopak priserna. po pul roce noseni to vypada jak vagus.

    za ty prachy asi okej. ale neni to muj salek kavy.

    jenze ja jsem na mechanicky strojky obecně, takze to z my strany neni objektivní nazor...
    MUZA
    MUZA --- ---
    JOHN_LENON: a? :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MUZA: jo. žena to má.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Mate nekdo zkusenost s Nokia Steel HR??
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: pravda, pardon. posunula ses do skupiny "ranni kafe nez te stihne nekdo nasrat" :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LEXXA: Blbě čteš ,-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: no a predstav si kdybys delala nejakou opravdovou praci :) protoze pokud jsi jen 30%+ oproti statni sprave tak ja tomu rikam trosku divocejsi spanek
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MUZA: ja premyslel nad Amazfit 2 stratos ale nevim jestli to nejsou vyhozene penize
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LEXXA: Víš, jak mi pak jede talíř “Cvičení”? :-))

    Kamarádka nechápe - ona ve státní správě přes den dá cca 30 %, mně stačí meeting s týmem a jedním zkutrem a celý zbytek dne jedu “nad plán” ,-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ILLUZE: od toho jsou porady. ono je stejne lepsi nesledovat tlak behem porad
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MUZA: Jsem jen laik, ale ten shop je předprodej z Ali?
    Jen ten náramek ve skutečnosti stojí čtyřku...

    Mrkni se do historie tady, když jsem tu po něčem podobném pátrala já, dostala jsem slušné tipy.
    Nakonec jsem stejně dostala iWatch.
    A po této zkušenosti by mne fakt zajímala výdrž podobně levných náramků ad. měření během spánku - S3 vydrží cca 1,5 dne, pak se musí nabít (já to řeším nabíjením přes noc), tzn. že přicházíš o ta monitorovaná data.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ahoj, nevim jestli jsem tu spravne, ale potrebuju poradit s koupi chytreho naramku... Chtela bych fce:
    Hodinky, krokomer, tep, tlak, sportovni aktivity plavani a chuze, monitoring spanku...
    Pro android, vodotesne do cca 10m
    Libi se mi tenhle: http://www.dx.com/...oring-ip67-waterproof-521053?utm_rid=15391208&utm_source=affiliate#.Wzs-iXqLuyU

    Poradite? Je toho tolik, ze jsem fakt zahlcena dama v nesnazich :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Druhý pokus, ale nějak se mi nedaří vyfotit je tak aby bylo vidět jak hezká je ta metalická modrá...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam