• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CALIBOS & SUBTITLES017: no to je právě imho ten nesmysl, kterýmu úplně nerozumím: na většině 24h hodinek pokračuje 13 po 12, což bych upřímně čekal i od takovýho výrobce, jakým je TH :)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    DRAGON: naproti 1 :) ukazuje to 24h formát času.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DRAGON: obrat si to vzhůru nohama :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    může mi to někdo vysvětlit? :) (proč 13 na sedmičce)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: ..servisu a stari mechanizmu :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NEVILL: dík
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NARVAH: většinou podobně jako automaty, něco přes 40 hodin, záleží samozřejmě na výrobci...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    jak dlouho vydrží hand-winding hodinky na jedno natáhnutí? jedná se o 24 hodin nebo déle? mám na mysli nové HW systémy..
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Tak ja uz sem si asi vybral

    Seiko Chronograph
    http://www.youtube.com/watch?v=C4prkKf4A1A
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: Loni si žena kupovala ty dámský a oproti tý první generaci co mám já mi přišly o něco lepší. Ale omegy to zpracováním nejsou, no :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    hele mate nekdo ty novodoby mvmt hodinky? delaj na oko pekny ale ty uplne prvni byly zpracovanim desnny mrdky.... tak nevim jestli se nezlepsili

    Gunmetal Watch | Men's - 45mm | Chrono Series | MVMT
    https://www.mvmtwatches.com/collections/all-mens-watches/products/chrono-gun-metal
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BYZSKO: Tak to rád slyším, díky!
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    NEVILL: suma mají anti-magnetické pouzdro.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NEVILL: jsou to automaty .. tak to zkus .. nic se nestane , max se zastavi na chvili.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KEITHHSTER: třeba Seiko Sumo?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NEVILL: podle toho jaky .. ale jo muze , uz sem to videl . ale od dob traseru a kompozitu to neresim .)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Mě tak napadlo - jak moc mohou hodinky ovlivnit takové ty kuchyňské rukavice s magnetem, co člověk použije vždycky na pár vteřin jenom tak něco vyndat nebo zandat do trouby a tak? Mohou se za tak krátkou dobu zmagnetizovat?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AMSTERDAM: hodinarstvi cigler, jungmannova 18. chodil jsem tam od dětství. na strapy asi ok. ale po zkušenostech s opravami, zvlášť, když je tam paní, bych spíš nedoporučil.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TOMMY_: Jungmanova ulice, zrhuba uprostred, hodinarstvi. Maj zakladni barvy a rozmery, uz mam od nich tri, chodim tam, kdyz potrebuju neco hned a nemam cas dva tydny cekat na dodaku.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Prodavaji nekde v centru nato a zulu strapy, idealne Koscom? Zlatnictvi Janka aka xenofob co se uz odstehoval, pocitam uz nefunguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam