• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEAPACK: ja jsem jim psal ohledne servisu nejakejch lacinejch seiko skx007 a byli uplne v pohode a vstricny. Ono se staci podivat na http://www.koscom.cz/cz/servis a casio tam nenajdes, tak je to asi dost logicky ze to nebudou delat.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    TEAPACK: jn, me prekvapilo ze i v hodinarstvi bechyne na vaclavaku kde prodavaj rolexy zbohatlikum meli lepsi pristup nez v koscomu.. a to jsem tam kupoval Tissoty.. tzn pomalu nejlevnejsi hodinky co maji v nabidce
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEAPACK: to je mi lito, ze nepomohli
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    DRAGON: Tak na to, že si v Koscomu hrají na rukavičky, super duper klientský servis, tak mě velmi rychle vypakovali, že jestli chci nějakou opravu, tak mám napsat dodavateli do ČR, že oni s tím nic dělat nebudou... čekal jsem trochu lepší přístup k zákazníkům, ale možná tam za půl roku zkusím přijít znova a v kvádru.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    LELI
    LELI --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: Hele me slo spis o kvalitni mereni a voditesnost a taky o to abych nemel na ruce smensenej mobil ale neco co furt vyoada a funguje jako hodinky.
    Notifikace tohle ma prijmout/ odmitnout hovor a ovladani muziky z telefonu.
    K tomu vodotresnist do 100m. Zadny svitici dispeje zadny dotykovy nesmysly. Baterka pohodne vydrzi (bez pustenejch aktivit s gps) 4-5 dni.
    Mit zbytecnejch 20 jdu do tech fenixu 5 nivejch ty uz maj i mapovou navigaci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: tyjo zrovna uvazuju jestli mam jit do tech novejch apple watch..mel sem tu prvni verzi kterou sem po trech dnech dal kolegovi protoze to byla hrozna sracka...ted sou ve ctvrty verzi..delaj je ve vetsi uhlopricce a s mensim rameckem..tak sem trochu nahlodanej.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    *fenixy
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Moje prvni smart watch Feniky 3 hr a musim rict ze me zatim dost bavej.

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Tachymeter Explained! (5 examples)
    https://www.youtube.com/watch?v=fMncXiA-AuE
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: vzdyt to je nejakej krivej, nelicujici fejk ne? nebyt tam napis Rolex, nestekne po tom ani pes :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEAPACK: zeptal bych se v KOSKOMu, maji tam spoustu Casio orloju.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ARMADILLO: hmmm ano, nutne potrebuji neco s dlc.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: tyvole!..Konecne zas nejaky docela zajimavy rolady. Lajk!
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---


    The First Rolex Tourbillon, Created by Customization Brand Label Noir - Monochrome Watches
    https://monochrome-watches.com/first-rolex-tourbillon-modified-milgauss-by-label-noir/
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, mám potápěčské hodinky Casio, kterým bohužel prasknulo sklo, znáte někdo nějaký servis, kde by byli schopni sklo vyměnit a udržet vodotěsnost do 10 atm. ? ideálně v ČR...
    KUBO4FINGER
    KUBO4FINGER --- ---
    su na ceste

    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Vyskočila na mě reklama kdesi, asi na fb... výjimečně jsem nezanadával :-) € 2370,-

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam