• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TANTRAMAN: to jsou ty s tím zabudovaným laserem? :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    V Londýně ve vyloze.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    v praze se teď vyloup novej podnik. pražské hodinářství. Je to na barrandově. Dělali mi ted velkej servis na hodinách a všechno v pohodě. zkus se zeptat tam.
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    87HIGHFLYER: ja si tipnu, realitu neznam, jen sem videl nejakej clanek, ze rekvalifikacni kurzy na hodinare jsou plny snad ctyri roky dopredu, protoze je to nema kdo naucit, neni to imo nic jednoduchyho a tech par lidi co, by toho byli schopni maji prace dost a zadnej "ucnovskej" system poradne nefunguje
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: to je jasny, ale proc pak tehle high-end profi hodinaru neni vic?
    LELI
    LELI --- ---
    87HIGHFLYER: kazdy remeslo kdyz delas dobre, tak te uzivi :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Kdyz ctu ty cekacky, ceny apod - neuzivilo by se tu vic hodinaru? Nebo je to tak narocnej a specifickej obor, ze i pres obrovskou poptavku neni mozny tu nabidku zvetsit (nejsou hodinari, protoze lidi nemaji zajem se to naucit a delat apod.)?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No ale na ty repase je snad rok cekacka ne? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KANAREK1: knespl a majzlik. zavolej, posli fotky a popis toho co a jak nefunguje a uvidis co ti odpovi. Cibule repasujou a renovujou celkem bezne, co jsem tam videl.
    LELI
    LELI --- ---
    KANAREK1: plus pokud ti jde jen o rozchozeni strojku a zbytek "nechat", tak se do tech 6k dost mozna muzes klidne vejit.
    LELI
    LELI --- ---
    KANAREK1: tolik to zdaleka byt nemusi, zalezi co z toho chces mit a kdo a kde to bude delat.

    Muj osobni tip na cenovku je mezi 500 a 2000 eury, ale primarne zalezi na zadani, co hodinari das.

    Idealne se zkus nekde poptat u hodinare.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DRAGON: a ha... :) Tolik jsem nečekal ani v nejdivočejších snech. Říkal jsem si, pokud by oprava byla do 6000 Kč, tak to nechám udělat a budu je nosit. Zkusim se poptat a udělám si nějaký přehled. Kdyžtak to nechám jako hezkou dekoraci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KANAREK1: jsou v hroznym stavu, k vyrobci to poslat bude stat strasnou harpunu (klidne i 90 tisic cca jen aby je aspon trochu zrestauroval), u cehoz vychazim z odhadni ceny, kterou mi poslala Longines na opravu a renovaci tech mych. A to meli strojek v poradku. Leda to dat nejakymu ochotnymu restauratorovi, ale to bude taky drahy i kdyz o dost min.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Ahoj, zablešákoval jsem si a našel tyto hodinky. Uměl by mi o nich někdo něco říct? Vzal jsem je jen čistě pro zdobení pláště, ale jinak se v tom nevyznám. Takže jen Francie a secese :)
    Dokázal by si někdo typnout co může stát oprava, když budem brát, že strojek je na tom spíše špatně? Ručičky seřídím, ale po natažení nejdou. Schází sklíčko, zadní kryt ulomený.

    Děkuji





    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: cimz chci rict, ze bych zkusil ebay. koupil jsem je z anglie, takže bez čertů.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    no on je hlavně problém, že se přestaly vyrábět. takže začala růst cena a moc nejsou. v lednu jsem je na ebay koupil novy s krabici a vsema papirama za 8,5k. Ted jsou za nesmysl.
    JOPS
    JOPS --- ---
    TWISTRABBIT: kdyz mi sly z Japonska moje SKX007, tak jsem platil clo i dan. A vyslo to na stejno jako v CR.

    Akorat v te dobe, kdyz jsem je fakt nutne (ehm) potreboval, tak je tu nikdo nemel....
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    No kdybyste ještě někdo věděl o nějakým dobrym prodejci za slušnou cenu, tak sem s tím.
    Díky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: to jo...ale to vyřizování s celníkama mě vždycky děsně štve...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: ale i tak se to asi vyplatí a hlavně to bude dle mýho origo na stopro
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: Jako cena dobrá, v Evropě je to zhruba za stejnou cenu ale v eurech, akorát když to půjde z Japonska, to ti pravděpodobně odchytí celníci a bude z toho ještě DPH...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam