• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    8BB76E1: varianta B , pokud mas jen dve tlacitka, pokud jich je vic, potrebujes druhou stranu, ale jen u dvou bych ovladaci prvky drzel u sebe.. mam to ted na samsung gear a jsem s tim naprosot happy
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    abych to tedy trochu objasnil - jde mi o fyzické uspořádání / umístění tlačítek. jsou to hodinky, které si stavím, ale nejspíš vznikne více kusů (protože když už si budu nechávat vyrábět plošný spoj, tak mi jich stejně udělají minimálně 10), a šlo mi o to, jestli nemám nějaký divný vkus, nebo tak něco. aktuální návrh je sice jako "C", protože se mi to prostě dobře navrhovalo jako souměrné, ale celkem se mi líbí možnost "A". funkci, která bude tlačítku přidělena, lze samozřejmě měnit, ale to by znamenalo udělat obě tlačítka stejná, což jsem nepovažoval za ideální....
    DONTRAGEDY
    DONTRAGEDY --- ---
    8BB76E1: to je konfigurovatelne na hodinkach ? Co je to za hodinky ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    8BB76E1: nastavitelná tlačítka jsou imho u digitalek nejlepší řešení.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    vím že většina lidí tu preferuje ručičkové hodinky, takže tu asi budu hodně mimo, přesto se ale na názor zeptám.

    která varianta rozložení (viz příloha) tlačítek u digitálních hodinek vám přijde jako nejlepší?
    (tlačítko 1: probuzení hodinek - ukáže čas, tlačítko 2: nastavení, zarovnáno s pouzdrem)

    _JP_
    _JP_ --- ---
    Prodávám hodinky Seiko SKX013, po vyčištění u hodináře, Praha, více info když tak do zpráv.

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    vyřešeno, ježíšek přinese SNK809:)

    Díky všem
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Chronomag.. prodává i nakupuje se tam dobře. Jdi do auto diskuze a nasbíráš 50 hned.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    87HIGHFLYER: seiko snzg017
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    87HIGHFLYER: Seiko SNK809 a potom ještě jejich větší ekvivalent co nevím z hlavy jak se jmenuje...
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    A automaty se nerovna mechaniky. Mi prijde ze to pouzivame jak synonymum. Automaty jsou mechaniky s automatickym natahem(rotorem)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Když jsme u toho, co nějaký automaty s pilot designem do desítky? Ideálně aby bylo možný na ně kouknout někde v praze:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak selity i ety jsou rucni prace, nemýlím li se. ale to, ze je to prostě prumyslovej polotovar, se popřít neda. ;)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NOPOLICE: ty wengery vypadaji super na pohodu, tam bych vubec necekal mechaniku, jestli se ti libi, idealni vanocni radost
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: no co si budeme rikat, vsechno na co normlani clovek dosahne, tzn automaty do nejakejch 50k, sekaj stroje jako bata cvicky taky :) nejaka velka hodinarina fakt nehrozi, ale je to takovy pekny kdy to tika

    proto jsem na ruce nemel automaty asi pul roku a quartzy rok.. a mam smartwatche :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KOUDY: Nejlepší je to asi fakt přes ten Chronomag. Nemáš někoho známého, kdo by ti to tam v zastoupení zkusil prodal? Já bych ti klidně pomohl, ale jestli se nepletu, tak bych je musel mít fyzicky u sebe.

    Další varianta je pak zkusit to přes bazar Chronoshopu, který pak hodinky inzeruje jak na Chronomagu, tak na Chrono24. Jedná se o komisní prodej, naši provizi stanovujeme individuálně, obvyklá výše je 10% z prodejní ceny + dph z provize.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Od nejmodřejší modré k nejčernější černé. Příběh obrozené Chronotechny | Forbes
    https://www.forbes.cz/...-pribeh-obrozene-chronotechny/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KOUDY: Ten post jsem minul, nečtu to tu zase tak pravidelně. Aha, tak to nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam