• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: kdyby jsi rekl chci si koupit hodinky, co treba suunto. tak proc ne? ale jestli chces hodinky co ti vydrzi 20 let aby sis pamatoval sve tricatiny. tak si musis rict, co chces aby vydrzelo? funkce? za 2 roky bude na trhu bambilion hodinek s lepsima funkcema. design? to je subjektivni, treba jo, treba ne. streva? no kdyz nic jineho tak za 10 let chci videt, kdo ti vymeni baterku protoze s tim proste nic neudelas a chcipne.
    za me lepsi volbou je si koupit neco vid hodinkovateho. ja si treba k tricatinam koupil automaty. vim, ze cim dyl je budu mit tim vic budu krvacet na servisu ale vim, ze za 20 let stale pojedou (protoze se servis stava otazkou penez a ne dostupnosti dilu) a i za 20 let jejich funkce bude stale relevantni (jedna rucicka, druha rucicka, treti rucicka, datum, den v tydnu).
    co se snazim rict je, ze pokud si chces koupit hodinky tak si kup hodinky a chovej se k tomu jako k hodinkam. a pokud si chces koupit pocitac na zapesti tak si ho kup a chovej se k tomu jako k pocitaci.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    COUDAK: nekupuj si nic, co ma v sobe operacni system. to je asi nejvystiznejsi, co se ti snazil Lexxa rict. Je jedno jestli suunto nebo garmin nebo samsung, to je proste nepodstatny.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: právě proto nechci čisté smart, ale suunto právě nevím jak přesně fungují. Přeci jen klasické digitální casia mám už 12 let a stále na jednu baterku. Jenomže jsem od 18 vyrostl a ten ciferník 37 na mě vypadá jako náramek :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    COUDAK: cokoliv "smart" nema sanci vydrzet XYZ let. je jedno jestli jsou to hodinky, televize, auto nebo zachodove prkynko.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Pánové vybírám hodinky ke 30tinam pro sebe. Ale chtěl bych něco co chvíli třeba 20 let vydrží. Protože ne doufám z finančních důvodů v hezké oblekovky, napadly mě suunta, jen nevím jak je tam potřeba aktualizace dat , sw nebo něčeho, aby mi takovou dobu vydržely. Má někdo zkušenosti?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    NARVAH: Já bych bral klasiku, dokud ještě jdou koupit, nové už teda asi jen doprodej ze zahraničí.
    Seiko Automatic Watch SARB033 SARB033J
    https://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-automatic-watch-sarb033-sarb033j.htm
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NARVAH: 49mm? jak velké máš zápěstí?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NARVAH: za ty penize (cca 1000$) mas primerene seiko presage. a za me to je uplne jina liga
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    NARVAH: Stowa? Ale popravdě vůbec nevím jak jsou na tom cenově, potažmo jestli se vejdeš...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    díky.. budu rád za nějaký tipy.. mám na to cca dvacku.. chtěl bych automaty, ciferník 38-40 (mám tenkou ruku), malou a velkou ručičku, sekundovku ;) a datum.. preferuji jednoduchost.. nenápadnou eleganci.. ty archimede vypadaj dobře.. a nový to chce.. má to bejt dárek pro mě (kterej si vyberu)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: pekny, ale za ryhle prachy imho nedostatecny. Spis bych si vylistoval podle preferencí chrono24 do ceny 24ooo,- a projel bych si to, urcite koupis hezci kousky, pokud nemusi byt nove (nevidim duvod)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NARVAH: jakou sou hezký, ale zas za ty peníze jsou dle mého zajímavější značky, ale tohle je subjektivní
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NARVAH: cisty, pekny, libi

    mrkni na znacku archimedes, treba te tam neco oslovi
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    zvažuji tissoti chemin des tourelles.. co na to říkáte?
    Tissot Chemin des Tourelles T099.407.16.037.00 | Hodinky-365.cz
    https://www.hodinky-365.cz/tissot-chemin-des-tourelles-t0994071603700-x1108607
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOYLER: Fast ČR = Sencor
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    TOBICUS: http://secco.cz/kontakt
    Tady ti určitě pomůžou,))
    TOBICUS
    TOBICUS --- ---
    Ahoj všem, nedávno jsem dostal hodinky od značky SECCO, hledal jsem jak blázen ale nic jsem o této značce nenašel. Nevíte náhodu někdo něco více o této značce?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MA747: Jediným významnějším cizím trhem je pro nás Japonsko, kde máme už více než 5 let partnera, se kterým tam spolupracujeme a vytváříme pro něj i speciální modely hodinek. To proto, že vkus tamních zákazníků se trochu liší od toho českého.
    You don’t say. Ale fakt jenom trochu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam