• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NARVAH: 80 h rezerva je fajn. gratuluju.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    nakonec sem pořídil certiny a su moc spokojenej


    GRIP
    GRIP --- ---
    tyjo, vypadají skvěle. Hrozně rád bych si vyzkoušel nějaký kousek s ukazatelem rezervy, ale ideálně tak 10x levnější :)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    40mm, cca 3000E
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MULISAK: negooglil sem..setrim na cabrio..nemuzu mit zadnou "distraction"
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    KOUDY: velikost ? cena ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: tyjo, pripominaji mi 6138 jumbo. fakt parada
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    prvni hezky tudory tyjo

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DRAGON: dopice... Ty se mi líbí docela dost. Kruci
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem, kamarad prodava, puvodni cena pres 35K, nyni 15. Je to limitka ve spolupraci s BMW.











    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jeste me fascinuje tohle. hlavne ty puvodni stary cibule.

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    VECTOR: tady je jeste videt jak se v tom zrcadli objekty
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    JOPS: promin, mobil to maznul nakym skvelym automatickym filtrem pro vylepseni obrazku...



    snad to bude videt, nevm kam ted nahravat obrazky, kdyz zmizely stranky jako imageshack, tak sem to hodil na imgur...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    JOPS: promin, fotil jsem to ted nedavno jako makro, jeste to mam na ruce vyfoceny na denim svetle, dodam



    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GRIP
    GRIP --- ---
    Jen tak namátkově koukám Day-Date, SUB - pro detaily se musíš mrknout na ta videa
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GRIP: Tak a má ten craig shipp dje? A nebo suby? a jakou referenci?

    Protože u současnejch modelů rlx používá 904L, což je ocel, která má mít proti standardní vyšší tvrdost (což po třech týdnech nošení rovnou říkám, že nemá) a vyšší odolnost proti korozi.

    Mám na nich oyster bracelet s leštenýma dílama a po třech týdnech je na něm víc mikro vlásečnic než na tahu od longinu, kterej sem ve svý době nosil prakticky denně.

    A luneta? Ta je z 18k bílýho zlata - tady tu obavu proč snad nemusim vysvětlovat.

    P.S. nosim je pod rukávem košile samozřejmě.
    GRIP
    GRIP --- ---
    JOHN_LENON: jak náchylný na všechno? Koukal jsem na nějaká videa člověka jménem Craig Shipp a ten má teda dost jiný názor. RLX má jako daily, téměř tool watche. Ten tvrdí, že případná patina jim právě přidává na kráse. Já si namlouvám, že RLX nikdy, ale člověk nikdy neví...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam