• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANY33: jsou krásný, gratuluju!
    HANY33
    HANY33 --- ---
    Můj nový přírůstek Seiko SLA021J1

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ad btw 1 - vsak ja prave myslel samsung smartwatch :)
    ad btw 2 - ma tolik funkci jako smart watch? a vydrzi 3x min? tak to je asi chybna vyroba, neco panove z ndr nedomysleli :(
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Mě šlo čistě o tu výdrž primárně u těch Tag Heuer(který se mi líběj) , který mají těch funkcí 3 a půl a přesto je výdrž baterie malá..
    btw Samsung Smartwatch mají všeho všechny ty fce,co píšeš a výdžr 3x víc.
    btw 2 všechny Garminy mají notifikace
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: tak neni uplne fer srovnavat samsung galaxy watch resp iWatch a sportovni garminy. Ty totiz nemaji agendu, notifikace, cteni emailu, volani atd
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EXCITE: mam aw a reálně vydrží tak 1,5 - 2 dny. Garminy mají úplně jiný typ displaye, používají jinou technologii, nelze to srovnávat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: No ty jo, ty apple to je už úplná katastrofa.
    Nechápu jak je možné,že Garminy oproti tomu vydrží týden (až 168h). Žena má Vivoactiv 3 a potvruje to v praxi při denním používání.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: ohledně té výdrže mě to až tak nepřekvapuje - třeba Apple watch má "až 18 hodin", Samsung je na tom líp, ten by měl vydržet prý až 96 hodin...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Nezkoušel někdo smartwatch od Tag Heuer? Píšou tam ,že mají mít výdrž baterie pouze 24h,což mi přijde skoro neuvěřitelně málo.
    TAG Heuer Connected Modular 41 & 45 - The best smartwatch from TAG Heuer
    https://www.tagheuer.com/en/watches/tag-heuer-connected

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DRAGON: Díky moc
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: zkus se zeptat na tomhle foru:

    Help needed in identifying a vintage Tissot, T12 Seastar Automatic, square form factor 1960-70
    https://forums.watchuseek.com/...ssot-t12-seastar-automatic-square-form-factor-1960-70-a-900476.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale nasel sem diky nim moc zajimavy Seastary.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HONCKA: budou to nejaky Seastar Vintage z roku cca 1930-1945. Bohuzel tissot nema online museum catalog, tak je tezko dohledat...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nepomohl by mi nekdo identifikovat stare hodinky, dle těch nápisů by mělo jít o Tissot Seastar, jsou natahovací a nemají vteřinovou ručičku (normálně fungujou)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Official presentation of Northmen Guild's watch model with beveled bezel and yellow gold dial.

    Case. Crown. Buckle: 320 layer pattern welded Viking sword steel

    Case hardening: Nitrocarburizing

    Surface coating: DLC (Diamond Like Carbon)

    Surface hardness: HRC 90, HV 2500

    Dial: Bog Oak/White Gold 18K

    Crystal: AR (Anti Reflective) Coated Sapphire

    Movement: Swiss ETA 2892-A2

    Case diameter: 44mm

    Lug to lug diameter: 54mm

    Case thickness: 11mm

    Strap/lugs width: 22mm

    Strap: Horween shell cordovan leather

    Case: 44mm outer diameter. 11mm total thickness. Hand forged 320 layer mosaic Damascus twist pattern steel. Nitro-carbonised and covered with DLC - Diamond Like Carbon coating. DLC is a nanocomposite coating that has unique properties of natural diamond low friction, high hardness, and high corrosion resistance. Hardness 2500 (Vickers) or 90 HRC. Unscratchable and unbreakable. Rust, water and dust proof.

    Dial: 7600 years old English Bog Oak end grain wood. Made from Oak escavated under 7 meters of peat/soil which grows 1 mm per year. White Gold hour ring, hands, Northmen logo, 5600 B.C logo and inner part of the crown.

    Movement: Swiss made mechanical ETA 2892-A2 movement with automatic winding, 21 jewels and 42 hour power reserve.

    Crystal: Anti Reflective Coated Sapphire. Both for top and bottom crystals.

    Strap: Walnut brown or Black Horween cordovan shell

    Watch box: World's first watch box made of compressed peat from the bog.

    Watch stand: Bog oak

    Warranty & Service: Lifetime.

    Available to preorder: http://northmen.com/en/products/timepieces







    Z4IK
    Z4IK --- ---
    NASTY: nakonec ne
    NASTY
    NASTY --- ---
    Z4IK: A vzals nějakej tah k těm Fortisům? Mám prakticky stejnej model, dlouhodobě na řemenu z hnědý kůže, chce to změnu.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    RODWY: jo
    RODWY
    RODWY --- ---
    Z4IK: B-42?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Byl jsem se kouknout jenom na tahy k fortisum a na ruce mi zustaly AIKONy :) Tak doufam ze mam aspon na pul roku zase klid

    VACA
    VACA --- ---
    Z4IK: tenhle tip fortisek at us jakejma koli komplikacema on board (myslim ze je delaj snad i s budikem:) se mi vzdycky libil moc! Jen skoda ze je nedelaj i v mensich pouzdrech :´(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam