• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    BEEBLEBROX: no jenom jestli neni nakej duvod si je neporizovat. Ted se mi sypou moje stavajici hodinky (od jiny znacky teda), tak jsem si rikal ze si konecne poridim nejaky poradny...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zdravim, mate tu nekdo zkusenosti s mechanickyma hodinkama od zeppelinu?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    NEVILL: Jj presne tak. Sice to trvalo ale subjektivne to stalo za to. Jsou presne takovy jaky jsem ocekaval ze budou.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    R4BB1T: To je ta Chronotechna nebo co je to zač?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    JANCHR: Tenhle kus se zda se poved. A pohlcuje svetlo dobre. Zatim zadny odlesky nepozoruju.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    R4BB1T: ja zatim nic:-) jak to vypada, jsou na tom videt odlesky a stiny nebo se jim ta cerna povedla?
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Tak konecne dorazily.


    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Tyto chytré hodinky nebudete muset nikdy nabíjet. Stojí za nimi i Češi - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...odinky-sequent-supercharger-2-kickstarter-kampan.A190924_164427_mob_tech_vok
    BEREN
    BEREN --- ---
    Chopard Alpine Eagle...jako jeden z prvnich...jen jsou na me moc male



    HANY33
    HANY33 --- ---
    NEVILL: Mají to třeba SINN 103, dá se na to zvyknout.
    https://www.watchbuys.com/store/pc/Sinn-103-St-Sa-on-Strap-p322.htm
    Jak říkám, svítí to neskutečně, navíc má luminiscenci i prvních 20 min. na lunetě, takže pro potápěče asi velmi přínosné a má to pro ně asi význam.
    Ale trojúhelník bije trochu do očí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANY33: Aha, já myslel že tam je uvnitř toho trojúhelníku...jako to mají třeba i Sumo. Celý trojúhelník, to je trochu divné, ale hádám že by se na to asi dalo zvyknout...
    HANY33
    HANY33 --- ---
    NEVILL: Díky :) Jediné co zatím nemohu překousnout je chybějící lumibod, který byl na předchozích Marinemasterech, tenhle luminiscenční trojúhelník svítí sice parádně, ale esteticky mě trochu ruší.
    Snad to rozkoukám a nebo zkusím časem výměnu lunety.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANY33: jsou krásný, gratuluju!
    HANY33
    HANY33 --- ---
    Můj nový přírůstek Seiko SLA021J1

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ad btw 1 - vsak ja prave myslel samsung smartwatch :)
    ad btw 2 - ma tolik funkci jako smart watch? a vydrzi 3x min? tak to je asi chybna vyroba, neco panove z ndr nedomysleli :(
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Mě šlo čistě o tu výdrž primárně u těch Tag Heuer(který se mi líběj) , který mají těch funkcí 3 a půl a přesto je výdrž baterie malá..
    btw Samsung Smartwatch mají všeho všechny ty fce,co píšeš a výdžr 3x víc.
    btw 2 všechny Garminy mají notifikace
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: tak neni uplne fer srovnavat samsung galaxy watch resp iWatch a sportovni garminy. Ty totiz nemaji agendu, notifikace, cteni emailu, volani atd
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EXCITE: mam aw a reálně vydrží tak 1,5 - 2 dny. Garminy mají úplně jiný typ displaye, používají jinou technologii, nelze to srovnávat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: No ty jo, ty apple to je už úplná katastrofa.
    Nechápu jak je možné,že Garminy oproti tomu vydrží týden (až 168h). Žena má Vivoactiv 3 a potvruje to v praxi při denním používání.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: ohledně té výdrže mě to až tak nepřekvapuje - třeba Apple watch má "až 18 hodin", Samsung je na tom líp, ten by měl vydržet prý až 96 hodin...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam