• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: ty hele, to jsou ty puvodne tikzotovy z chronomagu? :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: bodejť, když se to vyrábí ve stejnym baráku. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: Kazdopadne ze zpracovani za ty penize jsem uplne mimo. Naprosto srovnatelny s RLX...
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    JOHN_LENON: Uz jsou po vymene strojku u Bechyneho, na tohle jsem daval majzla :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DRAK00LA: Nádherný hodinky! To je krásný Ježíšek :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: hlidej si preklapeni data. kdyby jsi nahodou ziskal pocit, ze není neco v poradku, hned utíkej k AD. současná prodkuce by ten problém uz mela mit vyresenej, ale casy vyrobený do, řekněme, 4/2019 maj vyrobni vadu. bohuzel.

    jinak ale krasnej kus hodinariny. a rozhodně rozumnější koupe nez soucasny rlx gmt. tam se ten trh zblaznil.

    a samozrejme ti preju, aby to, co jsem popisoval, vubec nenastalo. ;)
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    Jsem si udelal radost k Vanocum :)

    VACA
    VACA --- ---
    Dalai Lama a jeho Patek Philippe 658

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    ILLUZE: Tak vidíš :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    HE11_KNIGHT: Starožitnosti?
    Mně tedy spíše připomínají dětské hodinky v devadesátkách...
    No tak vlastně starožitnosti, no...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Oris Divers Sixty Five...taky moc pěkné... :-)

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SLAMITCH: hmmm mají takový prapodivný punc starožitnosti.. Vypadají opravdu krásně :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Tohle vypadá docela v pořádku. Sice kopie Timexu, ale trochu hezčí case, sellita uvnitř, double domed safír, nejsou moc velký a rozumná cena. Me gusta :)

    https://drop.com/buy/drop-felix-automatic-field-watch



    VACA
    VACA --- ---
    DYSTOPIK: Vypada to jak radio z 50tejch let nebo neco z fallouta :D
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Mam doma hodinky Glashutte po tátovi a rada bych je nechala nekde opravit. Strojek je asi v haji, chrasti to když s nimi zatresu. Mistni hodinar mi opravu odmitl ,ze nejsou nahradni dily. Nemate tip, kam s nimi v Praze zajit?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: a to je pěkné. legend diver mi nesedí tou lunetou. ale tohle by se nechalo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Docela jsem teď uvažoval o Longines Legend Diver...než jsem narazil na tohle - Longines Skin Diver...nádhera... :-)

    MULISAK
    MULISAK --- ---
    TANTRAMAN: nechápu, proč ty hodinky profilují jako "české" - jen kvůli barvě ručiček - když je to jinak složenina Hong Kong a nejspíš Čína...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja sem teda z toho jejich webu dostal rakovinu behem pulminuty tam... prijde mi ze kdyz mas delat hodinarinu tak bys mel bejt schopnej udelat web kterej nebude potencialni klienty rovnou zabijet...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam