• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRIZDIK: hmm, tak zrovna skx byla ukončena bez náhrady snad už loni(?), proto ten nárůst ceny. tou "náhradou" jsou právě ty pětky.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    MATROX: Jsou místa, kde je ta tu cenu stále seženeš .. třeba Malajsie, kde se vyrábí :-D
    MATROX
    MATROX --- ---
    JOHN_LENON: To je slušný, čtyři roky 100% nahoru. Kur.a za 6K,- bych je šel koupit ještě dnes, ale za 11K už se mě tolik nelíbí :(
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MATROX: ty ceny šly strasne nahoru. v roce 2016 jsem je pořizoval za 5500
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: Nechcí žádný s Bluetooth atp .. poctivý G-Shocky ze staré školy :)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Kdo Chce Suunto Elementum Terra - mají něco za sebou, ale jsou funkční - foto pošlu na vyžádaní. Vyměním za G-Shocky hranatý.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    SLAMITCH: kvůli absenci odpočtu už uvažuju delší dobu o prodeji svých Suunto Elementum Terra .. už mě nebaví pít čaj co se louhuje 3 hodiny. Zlatý starý G-Shocky, měly odpočet, Snooze a přišli mě bratu na 1500 z japonska.. místo 14.000 za Suunto, kdy jsem bloudil hodinu v lese podle kompasu abych zjistil na druhé straně, že musím zkalibrovat kompas.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jedny 013 na prodej, kdyby byl zájem. Za mě drahý, ale všechno je o tom, jak moc něco chcete, že. :)

    P : Seiko skx 013 - Prodám - Chronomag fórum
    https://forum.chronomag.cz/topic/138502-p-seiko-skx-013/?tab=comments#comment-2516696
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LEXXA: to je mi jedno popravdě
    DRAK00LA: mně se moc ta řada vycházející ze sedmiček nelíbila, asi budu jedinej, ale je to tak..
    VACA: ty jsou fakt krásný...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: jo. to bylo první, co me napadlo. onehda se valely jedny na magu. ale za raketu. dneska se uz těžko shanej. mrknu po odkazu.
    MATROX
    MATROX --- ---
    DRAK00LA: sakra ty jsou ale opravdu krasne
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    TWISTRABBIT: V tim pripade SKX013
    VACA
    VACA --- ---
    TWISTRABBIT: Same here.
    Chapu ze se znackou tady asi neoslnim, ale mam je desne rad, mam staricky vintazni potapky Sandoz.
    Je to jeste nejaka stara produkce, nejsou homage rolexu. Je to myslim ze 38mm a tenoucky s etou.
    Sroubovaci korunka, datum a den v tydnu.


    Ale ted myslim ze se male hodinky pomalu vraceji do mody.
    Napr steinhart zacal delat kolekce 39mm.
    Musim rict ze ty 500gmt ve 39mm verzi se mi hodne libej..

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: a chces potapky jako potapky nebo hodinky s otocnou lunetou?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    LEXXA: to je takovej můj celoživotní boj, najít malý, tenčí potápky:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    TWISTRABBIT: pak muzes zkusit od seika 6105, ty jsou mensi
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    JOHN_LENON: Mně se popravdě ty SkX moc nelíbily, ale tak říkal jsem si, že se na tohle podívám v reálu a uvidím, stejně se obávám, že na mě budou moc mohutný
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Ještě se podělím o můj dnešní (pravda, ne zcela fresh) objev. V bělorusku dělají super digitálky - tenký (některý jen 6.5 mm), s odpočtem, více melodiema na budíku, kovovým casem (brass with chrome plating), atd. Jediná demence je, že nejsou pořádně vodotěsný, ale za ty prachy (nejdražší jsou do litru)... Vlastně jsou to, co už nekolik let hledám - pořádný kopie digitálek od vietnamců z devadesátek.

    A dají se prý objednat, jen je jim potřeba napsat email. Jsem hodně nalomenej ;o)

    Каталог / Техночас.Ру
    http://technochas.ru/
    konrétně třeba http://technochas.ru/?page=katalog&subpage=naruchnije&item=Integral_ChN-55_hr_1175

    * BTW the watch Chascomm posted is mine and I consider the module superior to the Casio 593 one, for instance it has a full calendar (year, month, date and day visible in timekeeping mode), a 24h stopwatch, 60 minutes countdown AND you can see when you are in the main timekeeping mode if timer and countdown are on (see the two triangles under the running man and the timer, they are pulsating when the two modes are operatives). I found that particularly useful as with my F84W I left the chrono going for days before realising it.
    The module also has a digital adjustment that doesn't require to open the case to regulate the accuracy and finally you can set the alarm to five tunes, one is Beethoven's "fur Elise" if you are interested in retro digital music.

    * v reálu, vypadá to, vypadají líp - viz wristshot tu https://forums.watchuseek.com/f296/modern-classic-digital-watch-4891365-3.html
    * recenze https://forums.watchuseek.com/f10/review-technochas-elektronika-55-a-4560689.html





    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NEVILL: A dokonce není jen na okrasu - vidíš tam jakou časovou zónu zrovna sleduješ, nebo tak nějak. Nebude to úplně detailní, ale pro základní orientaci dobrý :)

    A hlavně ony to celkově funkčně nejsou žádný ořezávátka:
    The Casio AE-1200WH-1AV watch is a world time watch with 31 time zones (48 cities + coordinated universal time), daylight saving on/off, and Home city/World time city swapping. It has 5 independent alarms, a stopwatch feature, countdown timer, automatic calendar, 12 and 24 hour time, and selectable illumination duration and afterglow. The face design has a multiple window display including a world map. 100 meter water resistant. Up to Ten year battery life. Folded stainless steel bracelet. Silver-tone resin case.

    Stříbrný 890,-, černý jsem měl za 590,-. No neber to!

    Jen se teda bojím, že mi budou hodně velký. Mám hubenou ruku a hranatý 45mm lug-to-lug bude asi fakt dost :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam