• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: hele prijdu domu, sundam hodinky z ruky, dam je na nabijecku, tam je rano najdu, nandam na ruku a jdu do prace... zrovna u tohohle je mi to fakt jedno. Na vikend si musim vzit nabijecku (jenen z duvodu, proc koupit nejakej novej samsung teelfon kterej umi bezdratove nabijet hodinky a tim padem mas o nabijecku min) ... asi je mi to u prdele...

    nicmene to, ze by mi stacilo neco, co zobrazuje cas a jednobarevny notifikace a vydrzi to desetinasobek, je taky pravda :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIBAN: No právě, další krám co se musí furt nabíjet...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: jen jeden? fakt? :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: fenix nemá. imho je amoled na hodinkách módní výstřelek.

    nedávno jsem koupil fenix 6.

    a ten vývoj byl právě takovej. nejdřív jsem chtěl něco s amoledem, pak jsem si načítal a ve finále jsem si uvědomil, že chci nosit a ne pořád nabíjet jak telefon. vydrží ve smartwatch režimu 10 dní. kupříkladu samsung watch tak 3...
    EFESH
    EFESH --- ---
    SUBTITLES017: vypada fakt slibne, diky, jdu si je nastudovat
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SUBTITLES017: Venu určitě, ty další řady jako Fenix sice mají všechno možné, ale zřejmě nemají Amoled displej. To by u toho určitě napsali kdyby tam byl...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EFESH: Garmin Venu toto všechno mají myslím.. Možná i jiné, ale nevím..
    EFESH
    EFESH --- ---
    nevim jestli je nejaka specializovanejsi diskuze na smartwatch (nenasel sem zatim)...

    chapu to spravne, ze se v cechach nedaj koupit smart watch, ktere maji AMOLED display, jsou plne kompatibilni s iPhonem, umoznuji platbu pres NFC v cechach, a NEJSOU to Apple Watch?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: vcera mel rolex prodejni pop-up akci na parkovisti u obi na roztylech. asi vyklizeji sklady nebo tak neco.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Bacha az vam bude typek u metra na florenci nabizet novy rolady :)

    Celníci na ruzyňském letišti zadrželi padělky luxusních hodinek Rolex | Týdeník Policie
    https://tydenikpolicie.cz/...x/?fbclid=IwAR31JBGnd4cXVKoHGq82S3rnUYCv-sSIT4AiwDkwnqEj59-jjfiMKU3SigQ
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    neni to clickbait... vydrzte do konce.... wau
    The Best Watch Nobody Knows About | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=7kqxXiBilt8&feature=youtu.be
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EXAGE: Osobne bych koukal na hodinky s etou (čistě pragmaticky)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    EXAGE: To imo záleží na strojku. Obecně bych řekl, že to nevadí u strojku, kterých je na trhu hodně (dostupnost náhradních dílů, dostupnej servis). U vintage hodinek se prohneš při opravě.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    LEXXA: V podstate muze byt vintage i 2nd hand. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EXAGE: starsi jako vintage nebo starsi jako 2nd hand? v obou pripadech odpoved je ano.
    najdi si neco co se ti libi a pak zacni resit trh, rozpocet a dostupnost. je to na palici ale pak z toho mas jak hodinky tak i skvelou historku.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj všem, vyplatí se u hodinek za 15-30k Kč uvažovat o starších? Případně u jakých značek? V hodinkách se nevyznám, samozřejmě znám věhlasné značky, ale je mi jasný, že tenhle budget je na ně moc nízký... Rád bych něco designově co nejobyčejnějšího (vzhledově třeba přibližně https://www.hodinky-koscom.cz/junghans-max-bill-quartz-041-4461-04-k0044068 )
    NARSI
    NARSI --- ---
    Dneska jsem si koupila tyhle krásky! Jsou to moje první hodinky (když nepočítám dětský s kočičkou). Primky jsem dlouho chtěla, mám z nich fakt radost.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAK00LA: kamarád sháněl. poptám se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam