• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Omega Seamaster Diver 300 M za 89 795 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/omega-seamaster-diver-300-m--id16020047.htm
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    KOUDY: to ti bhzl neporadim. len som odpovedal na otazku od johna. mozno sapa?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RAVNOS: jj. Viz ten muj link. Ja nevim kde je koupit. Driv jsem kupoval u Dusaka a v Carolinu. Neco v Luzernu..posledni dobou mi prijde nejlepsi Chrono24 a tam moc fejku asi nebude.
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    LELI: zatial asi tie fejky za trojku..
    LELI
    LELI --- ---
    JOHN_LENON: mluvi tu o rolex day-date 40mm everose green dial, ale co si skutecne kupuje netusim...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Nekupuju si nic. Premejslim.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    prosímvás, co si to kupuje? my se máme v ignoru, asi 15 let, už nevím kvůli čemu a tohle mě zrovna zajímá. :D
    LELI
    LELI --- ---
    Namisto ruzovyho nebo zlutyho zlata delaj jeste bily zlato a platinu, nevim co porad resis. Hodinky jsou klasika a ikonickej design, i ta odvozena 40mm varianta neni spatna, ale na 36mm ten design imho lip hraje.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: Tak ja mam zeleny i tetovani tam zejo..a treba zeleny milgaussy k nemu jdou moc hezky..spis mi jde o tu zlatou. Reakce cizich lidi mi jsou u prdele. Jde mi primarne o moji reakci na nejaky treba dvoutydenni noseni..Furt je to trochu vstup do sveta Kockovic familie imho :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Zelený cifr k zelené ruce imho půjde :)
    Kromě toho máš na to věk i postavení, tyhle hodinky jsou svatý grál.. Jsou boží.
    Taky bych si je chtěl zkusit ponosit.. jaké to bude. Aspoň měsíc. O reakce lidí mi jde v žebříčku důležitosti až hodně daleko. Spíš čitelnost a komfort.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: ja mam tech 500k a prodal jsem troje hodinky ze sbirky, ale zaroven bych je potreboval tak tyden/dva nosit abych zjistil jestli ve zlatejch hodinkach budu vypadat jak curak..jestli nebudou moc maly/velky..jak se v nich budu citit apod...Asi si nekde koupim za trojku nejaky fejky a zkusim si je na tyden/dva.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Já je málem koupil za 400k Kč.. ale byly bez papírů tak to rozhodlo a nevzal jsem je. Jo a taky jsem v té době neměl těch 400k.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HANNIBAL92: Prave..Pul mega bych jeste asi byl schopnej dat. To stojej royal oaky..ale 900k uz mi prijde moc.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    LELI: ja bych asi pochopil 200k zlato + 200k hodinky. Takze mi to taky prijde drahy.
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: dyt jen to zlato na nich stoji cca 150-200k...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: Jakoze na rolady mi to prijde docela masakr.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Jakože to je málo nebo hodně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam