• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWISTRABBIT: Na opravy hodinek? Za pultem se lidi střídají, to jo.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    FINSON: hele má tam teďka nějakou ženskou tuším, nebo nedávno měl, plus ještě syna
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWISTRABBIT: Tam jich je víc? Já myslel, že hodinář je p. Volavka?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BOBASH: ten servis záleží na tom, kdo z nich to dělá... já jsem s něčím byl velmi spokojený, jiné věci nic moc....
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Tak to je ideální, to tam s těma hodinkama zejtra těch asi 50 metrů zajdu :))
    FINSON
    FINSON --- ---
    Vlastně nevím, proč jsem si na ně nevzpomněl hned, jak ses zeptal :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: Imho v pohodě, mám s nimi dobré zkušenosti, seřizovali mi Seika pětky, kontrolovali nějaké quartzy, kupoval jsem tam řemínky i kovový tah, s prodavačem teď naposledy byla i dost sranda - a to je co říct, protože jsem strašnej suchar.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FINSON: Ha! Tak to je jasnej vítěz! Bydlím víceméně přes ulici. Mimochodem, třeba na servis jsou taky použitelný? Asi ty Seika budu potřebovat i seřídit a tak, nebyly v servisu za těch 6 let co je mám ani jednou...

    FINSON
    FINSON --- ---
    BOBASH: V tom případě ještě můžeš pro trochu levnější řešení zkusit hodinářství Volavka na Sokolovské o pár zastávek tramvaje od Koscomu dál směrem ke Karlínu... Je to mezi Karlínským náměstím a Křižíkovou, směrem z centra / od Koscomu vpravo.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: koscom
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: To já bych právě mnohem radši, dojít někam kde si to můžu normálně koupit a nemusím to objednávat. Ideálně kdyby to tam uměli i vyměnit, při mojí šikovnosti se mi to nechce moc zkoušet :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: me se u tehle normalnich veci osvedcilo dojit do koscomu. Takovy prijemne easy, dojdes vyberes mas, ale samozrejme se ti nejakem musi libit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Řemínky a pásky k hodinkám | StrapShop.cz
    https://www.strapshop.cz/
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Asi donekonečně omílaný dotaz – potřebuju řemínek na Seiko SNK809. Koženej, nic extra drahýho, ale taky žádnej úplnej shit. Vzhledem k charakteru hodinek asi ne úplně oblekovou eleganci, třeba něco jako tohle...

    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    tušíte někdo, co je tohle za logo?

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Ja chci neco na daily..i do truhlarny apod..tohle uz je moc oblekovka.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: jo, proč ne. Tohle mi trochu připomíná art deco.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: si dotahnes doma :)

    ale me se tyhle hubloty zdaj nejmin kolotocarsky no..dalsi na rade jsou deville omegy :)

    Omega De Ville 431.63.41.21.13.001 Pre-Owned za 258 333 Kč k prodeji od Trusted Seller na Chrono24
    https://www.chrono24.cz/omega/de-ville-43163412113001-pre-owned--id7919808.htm
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: nemají vycentrované šroubky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam