• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: Novy zlaty jsou za 3-4 mice..pro me je to takovej "svatej gral"..ale uz ted mi prijde jako kokotina dat za hodinky mic..nevim jestli mi nekdy neprijde jako kokotina dat za ne tri-ctyri.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: cokolov je lepsi nez jakekoliv rolady vyrobene po 1980. s vyjimkou 11700. nautily (ocel) si ted kamos kupoval a staly asi jen jako pulka tvyho auta.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: Ja mam asi 12 hodinek..Moje chronocesta je skoro u konce..APcka mam taky..jen ne zlaty a radsi bych zlaty nautily nez AP, ale stojej jako 2+kk v praze a je na ne 8 let cekacka..Salt Bae je co?..tyhle modry VC jsou imho lepsi nez olivovy rolady.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: ty vole sledovat tvoji chronocestu je jako sledovat sitcom. stejne kazdy vi ze skoncis u zlatych AP jako ma Salt Bae ale clovek si nemuze pomoct a sleduje kazdy dil serialu. Tyhle VC jsou ale naprosto uzasny. Dle myho by ale v platine vypadaly o dost lip.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: Z aliexpress jsem zadny hodinky nikdy nemel. Zkusim si je u dusaka a pak si pro ne zajedu treba do svajcu, nebo si je objednam z chrono :)
    ARMADILLO: Myslis ty vacherony? Vysly vcera :)..takze ne
    LELI
    LELI --- ---
    ARMADILLO: z aliexpresu to stejne bude vypadat jinak :-)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: A měl jsi je na ruce?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ty jsou mozna jeste hezci nez ty zlaty rolady





    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    New Submariner - Singularly precise and reliable - Rolex Newsroom
    https://newsroom.rolex.com/watches/new-watches/new-submariner
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SYDO: jj uz jsem si nacetl a preorientoval se na freak od UN

    SYDO
    SYDO --- ---
    KOUDY: Hublot do vetsiny modelu dava ETU, kdezto AP ma inhouse. I proto je Hublot uz tak predrazenej shit pro kopacky.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KALIBAN: Hele asi tři roky. Ale nesmrděl, mám neagresivní pot a nepotí se mi ruka (a nenosím hodinky 24/7). Jen byl domrdanej.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MATROX: I s kovovým tahem, paráda!
    Si tak říkám, proč jsem je vlastně prodával... no asi proto, abych mohl protočit 20 dalších :facepalm:
    Byly to moje první automaty, první Seika, vlastně první slušný hodinky vůbec, a měl jsem je pak na řemenu od Zrna, vypadalo to skvěle, samozřejmě... :-)
    MATROX
    MATROX --- ---
    BOBASH: tak jsi mě tak navnadil že jsem si je musel koupi taky :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOBASH: jak dlouho jsi ten reminek mel? me tuhle dost pobavil kamos co mel pocit ze reminek dobrej vizuelne, ja si hodinky zkousel a smrdel na metr... a von pak.. tvl to je ten smrad co uz mesic resim doma co to je... :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    SAMOUT: V poho, to moje brzy vstává a večer nechce spát...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    FINSON: Jo, ja uz na to nevidim, dlouhej den, dite vstavalo prilis brzy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam