• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: nádhera ! Cenu tu prosimtě v rámci prevence srdečních infarktů a mozkových mrtvic raději Nepiš !
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Chtel jsem si koupit druhe/jine Orliky, ale po debate s Prokop&Broz jsem neodolal a nechal si od nich udelat jeden Art.No.:1/1 s jejich strojkem.

    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    já přihodím zas jedny digitálky..

    quartz segtronic, movement optel fe, 1975
    (tohle je začátek field effect LCD, které se používají dodnes. předtím optel experimentoval ještě s dynamic scattering mode LCD, které ale kvůli energetické náročnosti přestali brzy používat)



    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: u hi-beatu je to tak no. ale kdyz jde o spring drive tak je uplne jedno protoze nikdo jiny je nedela. pak je uplne jedno kolik to stoji.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TANTRAMAN: to je obecnej problem. cena gs. hodinky super, kvalita jeste lepsi. ale za ty prachy si můžeš vybirat u Švýcarů.

    mercedes - lexus paradox.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    KOUDY: 9700$
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing the Grand Seiko SLGH003 Hi-Beat 60th Anniversary LE, featuring the new dual impulse escapement.

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    VACA: lepší Anna Mercedes Čtvrtníčková :)
    VACA
    VACA --- ---
    GLOBETROTTER: Mno tak ale zrovna Mercedes je puvodne normalni lidsky jmeno. Akorat se dostalo do povedomi verejnosti trochu jinak, nez napriklad Lada:) proc se u zen se jmenem Lada nikdo neposmiva ze maji jmeno po “slavne” znacce.. :D
    Rolex je precejenom neco trochu jinyho, nez treba Mercedes nebo Lada.
    I kdyz uznavam ze ve spojeni Lakatosova, a kontextu doby muze Mercedes pusobit trochu nepatricne:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BOBASH: Beztak to budou fake
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    velice se omlouvam za OT...

    Príde Róm do drogérie a hovorí:
    - Dyk, máte tu vôňu, čo sa volá ako ja?
    Predavačka sa na neho prekvapene pozrie a pýta sa ho:
    - Vy sa snáď voláte Christian Dior?
    A Róm odpovie:
    - Ne, ja som Dežo Dorant.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BOBASH: Já myslím že něco z toho si Rolex jednou vybere za příjmení... :-)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KOUDY: klasika, ale je fakt, že kamarád z SK se jmenuje RADO a má hodinky se svym jménem :-)

    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: P.S.: Předpokládám, že ty fotky miminka jsou jen ilustrační :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOUDY: Zase bulvár nafoukl bublinu. Co je na tom nejšílenějšího? Jaký je rozdíl mezi jmény Rolex Lakatoš a Mercedes Lakatošová? :-)))
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: To jméno skýtá spoustu inspirace pro jeho budoucí spolužáky.

    Budou se moci rozhodnout, jestli toho dne bude:
    – Submariner (to mu strčí hlavu do hajzlu)
    – Daytona (to ho budou nahánět kolem dokola)
    – Air-King (odněkud ho hodí)
    – a tak dále.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Tak kdo z vas to byl panove? :)

    Co je moc, to je příliš: Nejšílenější jméno roku má miminkoz Litomyšle. Tohle rodičům neodpustí! – eXtra.cz
    https://www.extra.cz/...n=onetv&fbclid=IwAR3R7esGXmcrRICGr_eiOqBSlk1FBGr0z5K7fF0cu7_jTFNyAC1dGlyfX7Y
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SLAMITCH: Jak hledám alternativu s weekday funkcí (nenašel jsem), vykoukl na mě relativně čerstvý Q Timex Reissue Digital LCA. Kdyby jen udělali lepší WR než 30 a trochu slušnější tah, tak to maj alespoň za 8 z 10. Dokonce i stainless steel case je :)

    Q Timex Reissue Digital LCA 32.5mm Stainless Steel Bracelet Watch - Timex US
    https://www.timex.com/...atch/Q-Timex-Reissue-Digital-LCA-32.5mm-Stainless-Steel-Bracelet-Watch.html

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Asi potřebuju hodinky s tímhle quartz strojkem. Ještě tam mít funkci dne v týdnu a je to dokonalost :)

    SEIKO 6M25 Watch with "Dancing Hands"
    https://www.youtube.com/watch?v=9H5cKYU3laU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam