• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JANCHR: to ma jeste malo followeru
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KALIBAN: Ty dražší jo, ne? Zjistím. Vzdávám to, zajdu si vybrat osobně.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: ja nad tim premejslel taky (i sem chtel odpovedet ale maznul jsem to, vcera ). Ono jde asi taky o to, co kazdej z nas povazuje za tu "chytrost". Me moc nezajimaji veci jako mereni tlaku, tepu, cukru ci treba i kvality spanku ...atp. Nepotrebuju pripojeni na net, wifi, volani, voice asistenta....atp. Parovani s necim mi taky neprijde uplne idealni (precijeno by to melo makat samostatne).

    tak zrovna tyhle nejsou z nejhezcich to uznavam :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Nechcete nekdo hodinky od tyhle nebo podobny firmy? Pro nekoho k vanocum treba? Furt mi pisou ze mi daj zadaco hodinky kdyz se s nima vyfotim na instac..influencerlife!..ale me jsou takovy hodinky k hovnu.


    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: jsem se nad tim pres noc zamyslel.... a hlavni idea mechanickejch hodinek je ta, ze jsou vlastne nesmyslny co se prakticnosti tyce a clovek je tak nejak chce... coz tyhle hybdridy na 100procent splnujou... takze vlastne, uplne chapu ze je nekdo chce..

    jen skoda ze jsou fakt hnusny :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EZOP: aha! ten me loni touhle dobou skolil.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EZOP: Proto furt doufam v nejakej hezkej a chytrej naramek..nosit na kazdy ruce hodinky mi prijde dost maradonovsky
    EZOP
    EZOP --- ---
    LEXXA: https://www.petrmara.com

    Blogger se zaměřením na tech. V Apple komunitě známy především díky pořadu Digit který dělal s Honzou Březinou.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EZOP: kdo je mara?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SUBTITLES017: pelagos a north flag. střídá to.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: no kazdej to vidime jinak :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EZOP: Mára má Tudor Pelagos (možná i jné..)
    EZOP
    EZOP --- ---
    Někteří lidi, viděl jsem to u Máry; má na jedné ruce krásný mechanicky hodinky (nepodařilo se mi rozluštit jaké) a na druhé Apple Watch.
    Kdybych chtěl nosit smart watch tak asi tímto způsobem.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    A co Garmin Vivomove, který jsou na půl cesty a mají jak analog, tak i displej? https://www.alza.cz/garmin-vivomove-3-style-rose-gold-white-d5667541.htm
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: me to naprosto nedava smysl, bud chci mechanicky hodinky ktery jsou by design nepresny, o cas az tak moc nejde, ale jsou krasny a je to mechanicka skvelost... tikaji a celkovej ten fell je to proc je chci

    nebo chci notifikace, smartwatche, krokomery, kalendare, siri... klidne atmaji mechanicky rucicky a pod tim display, ale naprosto nedava smysl ten mechanickej strojek pod tim.. proc?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VEEHELL: presne! a treba az pujdu do duchodu si budu moci treba dokonce poridit neco takhle sympaticky smart se spring drive! :)

    pokud se nepletu ovladani/scroll lunetou si nechal patentovat samsung. ale donedavna treba fossil jeste delal hodinky s lunetou, tak nevim jak to teda doopravdy je
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    LEXXA: oni uz maj nejaky problemy s copyrightem? Tak brzo? Ja to jen zatim z pozvdali pozoruju. Pockal bych si az neco podobneho udela jeste par dalsich. At je z ceho vybirat (a rekl bych, ze tak druhe treti generace takovejhlech hybridu - jestli vubec na ne dojde, zejo - bude asi uz zajimavejsi). Pro me zajimavej smer. Ve smyslu, perfektni strojek co ukazuje jen cas a vsechny ostatni komplikace pres nejakej ten chytrej display (at uz na cifernik ci primo na sklicko).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VEEHELL: jeste aby to dotahli a nesezral je samzung kvuli lunete.
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    jako kdyby prislo na ty smarthodinky , asi bych chtel neco napul cesty:
    Leitners Hybrid Smartwatch - The Future of Automatic Watches by Leitners Watch — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/.../leitners/leitners-hybrid-smartwatch-the-future-of-automatic-watches/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ILLUZE: to neukazuje notifikace? me prijdou pekny, ale prijit o moznost notifikaci coz je to kvuli cemu mam ja osobne ty hodinky na ruce mi prijde skoda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam