• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no tak na modrý jsem čekal asi 2 měsíce. u Bechyněho
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Ja chci ty normalni zakladni datejusty za 300-350k..Daydaty se mi vubec nelibej. Jen nevim jestli klasicky v modre kombinaci nebo zlate s cernou



    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GLOBETROTTER: je to bizar. spekulace jsou, ze to dělá Rolex schvalne. Snižuje produkci, aby byla vysoká poptávka. Pak hlad Číny a pak trh se sedivkama.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ja sem dneska taky tatar. ne dusak, Bechyně, samozřejmě.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOHN_LENON: To je jak v osmdesátkách v NDR na trabanty :-)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: dva měsíce omg.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no, jak bych ti to řekl.... ja na blby dje čekal.


    No prostě, odhaduju, ze chceš sportovní model. a na ty jsou poradniky. jako vážně. poradniky. jak v Carolinu, tak u dusaka. Kolega čekal na Batmany pul druhého roku. samozřejmě najdou se i staslivci, co je maj i za dva... ale to už spíš seženeš ps5 za retail.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dostal jsem zalusk na dvoje rolady. Kde je v CR koupim po netu? Carolinum?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LELI: lehce nad 15k. proto to srovnávám s King turtle
    LELI
    LELI --- ---
    JOHN_LENON: Co to stalo?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JANCHR: je k tomu ještě keramická modrá a ta ho má. a lumi vsude. ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: ja to vzal pro prdel. nikdy jsem bronz neměl, tak jsem to chtěl zkusit. stojí to jak kingturtle a ruku na srdce, kvalita je lepší. :))) takže teď mám srp777 a tohle a želvy můžu s klidem opustit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: já vím, jsem tu akci bohužel nějak prošvihnul, jinak bych si je nejspíš objednal taky... :-)

    snad časem vymyslí něco podobného...
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    NEVILL: ten českej nápis je na tom nejvíc cool:-) mě chybí kámen na lunetě v trojůhelníku:-), když nebudu komentovat řemínek:-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jinak, kdyby někoho zajímalo, koho tohle mohlo napadnout, tak tady: https://www.facebook.com/prazskehodinarstvi
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SYDO:Budeš překvapen, ale ta limitka má nevídáný úspěch. Všechny kusy byly rozebrány ještě předtím, než se vůbec začaly prodávat. Takže je to zjevně jen o osobní preferenci.

    Pouzrdo je CuSn8 a stejně jako cifr je dělanej na zakázku v Německu, dýnko titan dělanej v Čechách.

    Ten kožený řemínek je jedna z variant, můžeš to nosit na čem jen chceš, nikdo ti za to hlavu neutrhne. Je k tomu samozřejmě ještě nato, voděodolný morellato a já si ještě vzal vanilkovej kaučuk.

    S tou češtinou je to sice pravda, ale podle výrobce se snažili vyvarovat případným problémům o autorský práva.

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SRPF77K1 | Prospex | Seiko Watch Corporation
    https://www.seikowatches.com/de-de/products/prospex/srpf77k1

    ale moc se mi líbí tyhle nové king turtle v tmavším modrém provedení...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Jsou krásný, ale ten český nápis mi na tom taky připadá jak pěst na oko...
    SYDO
    SYDO --- ---
    O tom koženém řemínku nemluvě.
    SYDO
    SYDO --- ---
    To je děs. Nevím, jak jde Willard dohromady s českým nápisem, modrým cifrem a bronzem a koho tohle mohlo napadnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam