• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SYDO
    SYDO --- ---
    ATARKA: Tak Omega se překonala a udělala limitku Seamasterů na olympiádu, která nebude :D Alespoň se pro jednou udrželi a neudělali na ně falešnou patinu, kterou teď cpou všude. Nemůžu si pomoct, ale udělala ta firma někdy hezký hodinky?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SYDO: můžu poprosit jaký limitky na tenhle rok ? V patek sem absolvovala prezentaci novinek na celej letošní rok, ale bohužel bez zvuku, tak mi asi něco uteklo, ale jako limitka se tam nic netvarilo

    Zatím vím jen o snoopikach, na ktery mam opravdu mnoho objednavek, ale to dle švýcarský strany není limitováno počtem kusu
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VACA: "Nemůžu vám to ukázat, protože bych vás potom musel zabít"
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VACA: no jo, to máš pravdu...budu říkat něco jiného..."Sorry, ale Q říkal že to mám používat jen v případě ohrožení života..." :-))
    VACA
    VACA --- ---
    NEVILL: vymlátil baterku... Takovou věc o bondovskejch hodinkách nemůžeš řikat. Navíc jistě se to nabíjí automaticky zároveň s nátahem;)
    Musíš řikat: "tady to nemůžu předvádět protože bychom do zdi vypálili díru", nebo tak něco ;D
    SYDO
    SYDO --- ---
    Jj, Omega žije z Moonwatchů a z PR kotrmelce s Bondem v devadesátkách, pročež u obou hodinek (speedmaster a seamaster) dělá ročně hromadu limitek.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: Omegy jako bondovské hodinky přišly právě s Brosnanem v polovině 90. let.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: aha! na brosnena jsem zapomnel
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: Omegy taky měly laser, nešel teda z heliového ventilu, ale to je detail... :-))

    Every James Bond Gadget. Ever.
    http://www.youtube.com/watch?v=yGCGWb6nt_c&t=633
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: a jak na svini hodinky s laserem byly seiko :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AUDIAC: Je fakt že lidi se na to ptají. Já jim vždycky říkám že to jsou bondovské hodinky, takže to se odšroubuje a je tam laser, ovšem předvádět to nebudu protože bych si tím vymlátil baterku... :-))
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SYDO: no jo, ale to pak ten ventil není vidět a nikdo se tě na něj nezeptá! :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ATARKA: ja to furt motam. Bechyně, samozřejmě. :)
    SYDO
    SYDO --- ---
    SELECTOR_IX: Je to heliovy ventil. Ostatni znacky uz to umeji vyresit normalne, jen Omega tam tenhle hnus porad nechava.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ATARKA: k čemu je ta druhá korunka?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    já se těšim, až je budu mít v ruce https://www.omegawatches.com/...master-diver-300m-co-axial-master-chronometer-43-5-mm-21092442001003 , tyhlety all black varianty miluju ... kdyby někoho zajímala cena, tak ta je ještě ve hvězdách
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    JOHN_LENON: nevím o tom, že bychom prodávali rolexky :)
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    VACA: Děkuji moc. Podle fontu je to ono.

    Jsou z Broen S04E06.
    VACA
    VACA --- ---
    SADSOUL: zcela jistě je to tenhle brand: https://www.tajms.se/

    Odpovídá to i tomuhle fontu:


    co je to ale za model atp ti neřeknu, je to pro mě značka zcela neznámá...
    Z jakýho filmu, nebo odkud to máš?
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    Ahoj, nedokázali byste prosím identifikovat tyhle hodinky? Alespoň značku. Nepřelouskal jsem to asi :)

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    a já se divím, proč s obvodem ruky nejakych 28 - 30 musím nosit max invicty :D a gshocky na me vypadaji normalne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam