• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tedy tahle Vintage řada je samozřejmě remake těch jejich starších modelů, ale asi se na tom moc nezměnilo. V zásadě ani nemusí vyloženě jít o dámské hodinky, v 80. a 90. letech dělali i ty pánský hodinky dost mrňavý, něco takovýho se mi tu ještě někde válí v šuplíku...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AMSTERDAM: To budou tyhle Casio Vintage, dělají je v různých provedeních a někdy píšou že jsou to dámské hodinky, jindy zas že jsou unisex.

    Casio LA-670WEA-7 — Heureka.cz
    https://hodinky.heureka.cz/casio-la-670wea-7/#specifikace
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Zadam o pomoc pri identifikaci hodinek, kterym pracovne rikam “Casio Opozicni Smlouva”. [NOIK @ Prof. Václav Klaus - prezident České republiky] Z dalky mi to prijde jako damske casio viz obrazek nize, ale ten tah mi tam nejak nestymuje...

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    do auta
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Z4IK: ee...lidi to pak pastujou do jinych auditek kde to resej. Naposledy kdyz jsem si koupil dyson vysavac..od ty dobry radsi podobny veci davam na instac/fcb
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KOUDY: A tohle auditku jeste na zaklade dotazu neni safespace?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Z4IK: na jinych serverech. Na nyxu je to chlubeni a flamy, takze jsem tu jen chudy student.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KOUDY: Kde je naka fotka ala Vin Diesel s rolexema? Nebo to vypada moc kockoidne?
    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA: U dobrýho hodináře by utrpět neměly, ale pokud drží přesnost i nátah, tak za ním s nima spěchat nemusíš...
    VACA
    VACA --- ---
    hele sory snad moc nenarušim zdejší diskuzi hodinkama ze spodních pater sociálních vrstvy;D

    Ale děda mi před nějakym tejdnem věnoval nekolik hodinek. (mezi nima jedny pěkný Felca automatky, žádný hommage). Těma se pochlubim třeba někdy jindy (pro mě jsou zásadní páč je děda nosil mnoho a mnoho let)
    Ale mezi nima byla takovýhle automatický Timex. Jako považuju to za celkem obyč hodinky, a taky asi jsou. A tak jsem je začal nosit na běžný denní bázi. Když jsem je vzal do ruky tak se okamžitě rozběhly, první den jsem jim ale dopřál i ruční natažení. Jako vubec nevim co je v tom za stroj, a je možný že klidně 40let je nikdo neměl na ruce...
    Neseřizoval jsem je ani nijak precizně na fteřinu přesně, prostě jen aby seděla minutovka a šmitec, nečekal jsem totiž že budou nějak přesný. Ale ty hodinky mě momentálně nepřestávaj fascinovat svojí přesností. Aktuálně je nosim teprve asi 5 dní, (a odkládám na noc) a voni furt tu minutu držej v souladu s radiohodinama. Jako docela čumim, až se je skoro bojim dát na servis na výměnu lubrikantu (určitě by zasloužili po tolika letech) Ale trochu se bojim aby pak zůstaly tak přesný. To jsem totiž vážně nečekal...


    Jako fakt mi dělaj celkem radost:D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SYDO: myslíš tokyo 2020 ? :))) ano to je nova limitka s křížkem po funuse, mě to hlava nebere, mě osobně se moc nelíbí...ještě jsem zvědavá na america cup až dorazí

    Dorazil mi jeden kus moowatch se snoopym, jako jo, sou hezky, ale ze bych padla na zadek to taky zrovna ne .)

    Mě se líbej ty all black vocemene vsechny, skoda ze nejsou i damsky
    SYDO
    SYDO --- ---
    ATARKA: Tak Omega se překonala a udělala limitku Seamasterů na olympiádu, která nebude :D Alespoň se pro jednou udrželi a neudělali na ně falešnou patinu, kterou teď cpou všude. Nemůžu si pomoct, ale udělala ta firma někdy hezký hodinky?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Koudy, ta trojkombinace je pecka! :)
    SYDO
    SYDO --- ---
    BEREGOND: Já byl na 39 na čekačce, ale z té 36 mám asi větší radost. I když mám velkou ruku, tak ta 39 na ní byla tak divně rozpláclá, že to bylo i celkem na hraně. Na tu 36 se těším, klasická velikost. Z vlastní zkušenosti to mám tak, že když delší dobu nosím 36mm hodinky, tak mi za chvíli ani malé nepřijdou.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BEREGOND: tak ono jich bude dost na trhu. Na chronu24 třeba. Jen ta cena nebude úplně přívětivá...
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SYDO: Mě trochu mrzí že přestali s tou 39 verzí Exploreru, trochu jsem si říkal že si je někdy pořídím.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    KOUDY: máš plán, to je dobrý
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NARVAH: nijak. Stojej jak 1+kk a je na ne cekacka pres ctyri roky. Takze budu tri roky setrit a pak uvidim co chrono24
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    KOUDY: jak to uděláš?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja proste potrebuju ty novy pateky. To je v hajzlu. Dokonalej stroj.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam