• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JJOXER: je to na reminku, je to tam kde jsou ty hodinky? zkusil bych prijit na to jestliu to dela reminek, nebo hodinky...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JJOXER: Nejspíš máš alergii na kov, konkrétně na nikl. Seiko používá ocel 316L a ta v sobě má příměs niklu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Ahoj, je to spíš na kožní, ale zkusím se zeptat i tady [:

    Začal jsem letos po 15ti letech opět nosit hodinky (Seiko SRPD37J1). Asi jsem je měl moc těsné kolem zápěstí, plus v létě trpím na vyrážky na rukou v reakci na pocení.

    Vyrážka už je vyřešena, léto už je pryč, co mi ovšem zůstalo je, že když si nasadím hodinky, tak mě stále děsně svědí ruka. Musím je nosit na pravé ruce jak Putin [:

    Setkal jste se s tím někdo? Je možné, že jsem alergický na ten kov?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TWISTRABBIT: Tyhle mám na ruku. Japonský strojek. Solar. 3 bary. Nerez pouzdro i náramek. Aktuálně za kilo. Proč bych tedy neměl chtít za plast / papundekl na zeď za čtvrtku ceny taky s japonským strojkem? :-)
    Amazon.com: Seiko Men's SNE039 Stainless Steel Solar Watch : Seiko: Clothing, Shoes & Jewelry
    https://www.amazon.com/Seiko-SNE039-Stainless-Steel-Solar/dp/B0043ZT04K/ref=asc_df_B0043ZT04K/?tag=hyprod-20&linkCode=df0&hvadid=309733717659&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=8573714701711538470&hvpone=&hvptwo=&;amp;hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9032811&hvtargid=pla-436397007105&psc=1
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TWISTRABBIT: Ne. Ale kdyby si Seiko nechalo dělat v Číně pod svým dohledem ty strojky, tak neceknu, foťáky Panasonic mám taky všechny Made in PRC. Tady je ale no name čínský strojek.
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GLOBETROTTER: a co bys čekal? že za pětikilo ti bude dělat hodiny nějakej japončík?
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GLOBETROTTER: pošleš odkaz?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Prodává to přímo Amazon, ne někdo přes Amazon. A nový.
    FINSON
    FINSON --- ---
    GLOBETROTTER: Tak tos asi koupil fejky... nevím jak Amazon, ale eBay je jich plnej.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Když jsme u Seika, poté, co nám spadly ze zdi hodiny a rozbily se, jsem na Amazonu koupil Seika. Ano, stály 22 dolarů. Ale neočekával jsem no name čínský strojek, kdyby byl alespoň no name japonský. Když budu parafrázovat jednoho Vietnamce na tržnici v devadesátkách (Ty hodinky jsou vodotěsné? Ne, to je tam jenom napsaný), tak ty hodiny nejsou Seiko, je to tam jen napsaný. Sorry za off topic.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NEVILL: Self-winding movement with a Co-Axial escapement.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SARY087, cca 1400$

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ATARKA: A to je za těch čtvrt mega quartz verze? Jako dávalo by to smysl, z automatického strojku se laser nenabije, že jo... :-))
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    JOHN_LENON: ne ne, tan je přece lejzr a vystrelovací kotva !
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ATARKA: a to si vem, že ti ještě vezmou datumovku, která je ovšem asi reálně pořád schovaná pod cifrem. :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    JOHN_LENON: přitlač :) 248 300,00
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ATARKA: Achjo.. :-/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ATARKA: hezký, jen ta cena. 100k plus oproti normálnímu modelu. :) Jasně no, titanový pouzdro, ale stejně.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AZIM: naprosto v pohodě, jaká je to reference?


    Co se týče přetáhnutí - to musí být opravdu expert přetáhnout, on je tam totiž na konci velký odpor. :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TOMMY_: na mým dětským zápěstí vypadá všechno jako děsně mega :) sou to klasika 42mm
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ATARKA: Hezky. Jen uplne GIGANTICKY!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam