• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    MATROX: Teda na to ze jsou dva roky stary jsi jim dal slusne co proto!
    MATROX
    MATROX --- ---
    Kdyby náhodou, ale mají už něco za sebou :(
    [Prodám SEIKO 5 SPORTS SNZG13K1 AUTOMATIC]
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jo, chrono becka
    FINSON
    FINSON --- ---
    AMSTERDAM: Breitling Chronomat 44 bicolor
    SYDO
    SYDO --- ---
    BEEBLEBROX: Daytony maji jiny tah a nemaji datumovku. Tohle mi prijdou jako nejake Breitlingy.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    AMSTERDAM: Přijdou mi jako Rolex Daytona Cosmograph ale ruku do ohně za to nedám protože mají obykle chronografy s kontrastním lemem, né celobarevný, jako je má na fotce, ale u určitejch limitek to dělali i takhle s odkazem na původní model.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Poznate nekdo, co ma za hodinky?

    Milion pro Berbra od Slavie, zmínil spis. Nezmar: Zákon jsem neporušil - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-fotbal-jina-liga-berbr-a-slavia-s-nezmarem-ladili-cakira-policie-resila-i-milion-za-titul-183207
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    FINSON: 😀😀😀
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHN_LENON: It's a trap!!!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    myslím, že všechny tvoje otázky ti zodpoví fórum chronomag.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    A zapoměl jsem nejdůležitější dotaz, pokud je to na tom webu přepálené, kde to seženu za lepší cenu?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    JOHN_LENON:
    Takže autentické občas ano občas ne? Jak to poznám?
    Ano na nošení, jaké mám očekávat náklady na servisování takto starých hodinek v porovnání například s W01P.13155.D ?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jsem kupoval dva nebo tri roky humberta za 15 stovek. v původním stavu.

    holt zdražuje všechno. i parexo díly. :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tyvole. Husty ceny! :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JJOXER: no občas je v tom nějaký parexo. ale jestli to chceš na nošení, tak tě to trápit nemusí. spis mi to přijde všechno tak o litr až dva prestreleny
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Je tohle kosher?

    Pánské – Page 2 – Prostě Prim
    https://prosteprim.cz/collections/panske?page=2
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: to mas tak trosku pravdu :D .... ale to asi neni na skodu ne ? :) Tak nejak pokukuju po Breitlinga Glycine. Mel jsem v merku i od Rakety ci Zenithu, ale ve finale jsem je vyradil.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: potiz toho kdyz si nechas udelat soliter je to, ze uz ti vsechny nesolitery budou pripadat trapny ne? :(

    ktery 24h mechanicky mas predvybrany?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Tak jsem se poptaval na ty MIG15 u me hodinarske spojky, ale bohuzel prej se po tom jen zaprasilo. Tak jsem se preddomluvil, ze na to kaslu a pockam si na nejakou jinou radu a mozna pro me najdou jeden kousek z te CSA serie (kdyz se mi budou libit ..., trosku me mrzi, ze to ma ETA strojek a ne ten jejich in-house, tak vaham, uvidim az je uvidim a ozkousim na ruce).

    Vedle toho uz nejakou dobu prahnu po hodinkach s 24h cifernikem. Mam par kandidatu (quartz i mech.) a porad vaham, ktere. A ono to mozna dopadne tak, ze si necham u P&B udelat kusovku na miru :). Coz se mi zamlouva asi nejvic :D
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    TOMMY_: Jakožto člověk, který se pohybuje ve starožitnostech mou říct, že vše se dá sehnat i za korunu. Stačí být u věci první.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam