• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Imho celkem dost..Pro ty znacky jsou i specialni trackdaye, stejne jako treba pro mercedesy, nebo Mkovy baworaky. :)..nikdo si tam ale nemeri kola na hodinkach.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AZIM: to se pak můžeme bavit, kolik ferrari se kdy dostane na okruh. nebo jaguaru xk. 😉

    ale tohle prostě nejsou ani divery. vsechno, krom lunety je pilot watch a upřímně, smysl lunety u tohohle modelu mi naprosto uniká. jako dát pritlacny křídlo na tank. vadit to vyloženě nebude, ale proč.
    AZIM
    AZIM --- ---
    JOHN_LENON: mám je v automatu, jsou to moje první pořádný hodinky a vlastně vůbec první co jsem si koupil po pobláznění se v mechanických strojcích
    AZIM
    AZIM --- ---
    JOHN_LENON: vim ze je to aviation kolekce, nejsem debil ... "diver" jsem psal prave s tema uvozovkama, je mi jasny ze to diver neni, ale ...
    Kdyz to vezmeme z realneho pohledu, kolik Rolex submarinneru vidi dno more ? Kolik lidi s WR300 hodinkama s nima vleze vubec jinam nez do bazenu, natoz aby se potapeli ?
    Dneska se tomu rika diver spis podle designu, alespon ja to tak vnimam, ze by ten diver model mel neco opravdu zvladnout je jina vec.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    kdybych uvažoval nad nějakým vintage stylem od hamiltonu, asi bych vzal fieldwatche. těch 80 hodin maj taky a jsou posledních 60 let defakto stejný.

    a stojej mnohem min.

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ...sem nevěděl, že se potápěč řekne anglicky aviation pilot. 🤔


    ale vážně. asi proc ne, ale potapky to upřímně nejsou. wr 100 metrů dejme tomu, ale ten cifr a cathedral hands jsou zase pilotky. a pak zase ta luneta....

    No, řekl bych že je to vintage kockopes.

    Ta h-10 má rezervu chodu 80 hodin, tím se chlubí. ale vždycky nějak zapomenou dodat, že toho dosáhli snížením frekvence, pokud se nepletu.

    jako za ty prachy asi fajn kup. ale srovnání v bb bych si dovolil označit za hodně odvážné
    AZIM
    AZIM --- ---
    Všiml jsem si, že Hamilton přišel teď na podzim s novinkou ... https://www.hamiltonwatch.com/en-int/khaki-pilot-pioneer ... zatim jsem videl par videi kde lidi hejtuji 48 click bezel, pote jsem nekde zahledl v diskusi, ze Hamilton mel takhle spatne prvni radu a lidem to po zaslani opravi/vymeni za 60click ... kazdopadne za mne moc hezky vintage "diver" ktery muze, hlavne cenovkou, konkurovat Tudor BB58 pripadne heritage modely seamaster diver 300. Doporucuji omrknout.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NYXALLAH: A klenuté sklo. Hezký to máš.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    FINSON: krásně sednou akorát na mojí malou ruku a baví mě ta malinká vteřinovka a jak je přes srdíčko vidět skrz :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    NYXALLAH: Já dám paleček až za IRL pic 😁
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Vimže s tim tady asi nikoho nevytrhnu, ale dnes mi přišly tyhle krásky a mam z nich upřímnou radost.
    Orient Classic Open Heart Automatic CFH01001D | Hodinky-365.cz
    https://www.hodinky-365.cz/orient-classic-open-heart-automatic-cfh01001d-x1184602
    KROJC
    KROJC --- ---
    TOMMY_: Pochvala za původní tah.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Projekt chytrých hodinek z Brna zkrachoval. Zájemci nejspíš přijdou o peníze - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/leitners-hodinky-ad-maiora-krach-zajemci-penize-investor.A220104_234849_mob_tech_vok
    PEJR
    PEJR --- ---
    VEEHELL: Chapu, rozumove jako investice asi dobrej kup, ale esteticky me to neoslovuje. Ten case back je jako pest na oko, ale na ruce nebude videt. Provarenej strojek, takze do budoucna muzou zit dlouho a v tyhle cene urcite zajimavy ze je to limitka..
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MULISAK: tak asi urcite bych sehnal jine "pilot" hodinky jinde za jinou cenu ..., ale jak jsem zminil, chtel jsem dvoje primky tak jako tak a okukoval jsem u nich i jine rady/serie/kousky ...
    PEJR: byl jsem skeptickej a chystal jsem se rict ze do toho nejdu, ale v ruce je to fakt peknej kousek ... a ja proste otocil :), ... i jsem zkousnul, ze to ma ETA strojek a ne ten inhouse ...

    ... a tak urcite mam jistej sentiment vuci primkam, to nezapru ... ani se za to nestydim, ale ja ted nemam na to si koupit cokoliv jineho ... a jako obvykle to pujde pres P&B , coz mi u nich doda jistej kredit, az s nima budu probirat, jestli mi udelaj nejakej 1/1 kousek ...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    CODE: https://zerootime.com/en/products/zeroo-t4-the-archer-full-skeleton-tourbillon

    maji mraky tech barevnejch kombinaci, ale ta zelena me osobne se libi moc
    CODE
    CODE --- ---
    KALIBAN: pro žabáky ? :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    zas po dlouhy dobe neco, co bych si dokazal predstavit.. za ty prachy teda

    Crazy $500,000 Richard Mille For Just $1,500 | Watchfinder & Co.
    https://www.youtube.com/watch?v=VdU0bKum930
    PEJR
    PEJR --- ---
    MULISAK: Taky tam krom toho bronzu nevidim nic zasadniho.. za me spis nevkus tohle provedeni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam