• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Me se hrozne libej ty zakladni Nardiny Freak. Jsou takovy jednoduchy a pritom stylovy.

    Most Affordable Ulysse Nardin Freak Yet! Freak X Watch Review | Swiss Watch Gang
    https://www.youtube.com/watch?v=zmqxUa2-_W8&t=93s
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    se vám nelíbí RM?

    tak to u Hublotu budete zvracet. :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: To podle me nemuze dlouhodobe fungovat za tuhle cenu.
    SYDO
    SYDO --- ---
    Mi přijde, že RM jsou hodinky, který sportovci fasujou, než by si je někdo za ty prachy koupil. Souhlas s Koudym, že technologicky pecka (proto je těm sportovcům taky dávaj do zápasů, závodů atd., aby to ukázali), ale design děs.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    Me teda prijdou nadherny, to zachyceni dilu ve vypletu......

    Me spis pride divny, ze na sport by je mel mit asi dost utazeny a to ja nerad, to by me skrtila ruka....:-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KOUDY: taky jsem si říkal, že kdybych mohl, tak si je nevyberu (ale já jsem v designu staromilec), ale z článku uznávám, že technologicky je to zajímavé.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Hlavne je masakr, ze vazej jen 30 gramu tyjo. Technologicky je to masterpiece..designem klasickej kockuv kolotoc imho :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOUDY: "A když se s nimi potopíte, odolají tlaku až do padesáti metrů." :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Tam je toho teda videt.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AMSTERDAM: Swatch Musical byly moje první hodinky, nebýt spolužáka co mi je rozbil, tak je snad mám dodnes.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    BOLDRIK: děkuji za odpověď. už si o tom čtu. píšu si na seznam dalších hodinek "co musím mít" a zároveň "moc nestojej". Ten RotoCall vypadá jako skvělá a zároveň naprosto zbytečná věc. Ale Swatch MusiCall to asi nepředčí.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    AMSTERDAM: Seiko Astronaut A829-6029
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    hodinky pro dnesni den :)

    pozna nekdo, co to je? vypada to jako Seiko Arnie, ale strilim jen tak od boku...

    BREJKIS
    BREJKIS --- ---
    Ahoj skupino, možná to sem nepatří, ale zrovna je má třeba někdo v merku.. Mám měsíc staré Tissoty, které mi bohužel tolik nesedí.. Čekal jsem, že díky té rezervě nebude potřeba natahovač.. bohužel toho s nimi za týden nenadělám tolik, aby mi vydržely i po víkendu. Pokud by měl někdo zájem, tak bych je nechal za 15k. Pro víc infa stačí napsat, stav jako nový.. krabička, paragon, dárková taška.. vše dám s nimi.

    Tissot PRX Powermatic 80 T137.407.11.041.00 | Hodinky-beny.cz
    https://www.hodinky-beny.cz/tissot-prx-powermatic-80-t137-407-11-041-00--1001196.html
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    87HIGHFLYER: Sice se v nich "trochu" ztrácejí rafičky, ale jinak jsou nádherné. Možná si napíšu Ježíškovi.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    87HIGHFLYER: děkuji
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    To už chyběj čipy i do mechanických hodinek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam