• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VEEHELL: OK. Mohl bys vysvělit tuto větu: Google vrací boty. ?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    GLOBETROTTER: asi zkusil hledani pres obrazek :D
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    GLOBETROTTER: ja obecne moc nefotim, toz to se omlouvam za nekvalitu :D
    JJOXER: to je skeleton "BlueSpirit", kusovka pro mou malickost od Prokop&Broz (viz: http://www.prokop-broz.cz/skeleton.html ). jedna se o strojek http://www.prokop-broz.cz/kalibry/zakladni-kalibry/pb30/pb30-fs.html jen v jinem pouzdre nez obvykle pouzivaj. Nosim je asi nejvic.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JJOXER: Nerozumím. Co má filipínská pobočka Adidasu společného s hodinkama?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JJOXER: Jaký boty?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: Co to je za masakr veprostřed? Google vrací boty.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VEEHELL: Hodinky jsou krásné, ale mohl by sis koupit taky nějaký foťák? Na obou snímcích jsou hodinky vpravo OK, ale směrem doleva je to absolutně rozmazané, odvez ten foťák / telefon prosím pod nějaký ruský tank, ať mají kluci pocit alespoň nějaké užitečnosti, než půjdou do zajetí :-)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Tak misto kecu radsi skupinove foto tech mejch trech kousku (Prim Orlik no.:167 , P&B BlueSpirit no.:1/1, Prim OK-A 32/100)...., doufam, ze k nim brzo pribude 24h cifernikova pochystavka od P&B.

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    LEXXA: taky dostatek levnych nahradnich dilu ... a jako absolutni neznalec, ale fanda hodinek, jsem si take nedavno myslelo, že prim se rovná kvalita a národní skvělá značka :D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MULISAK: hele ber to tak ze spousta lidi si kupuje skodovku protoze "narodni hrdost, vole". PRIM na tom kapitalizuje stejne. A plne s tebou souhlasim ze B-Uhr ma byt nemeckej, popripade od IWC.
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    CODE: že bych já ? jako Koudy, kupoval investiční hodinky...to zas né :-) takhle....každá značka hodinek má přeci své typické designy, které, když bychom výrobce vymazali z ciferníku, tak bychom je stejně poznali....Mě osobně nesedí že to je od Primu čistě vykalkulovaný krok, stejně tak jako - dnes již - nekonečné řady "limitovaných" Orlík/Orlík, "vosmihvězdičkový generál", výsadkář atp. Chcl li pilotky designu Beobachtung Uhr, já tedy sáhnu po německém originálu....
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    MULISAK: Hlavně já na těch hodinkách chci mít nápis CSSR (: čím dál tím víc se začínám koukat po starožitnictvích.
    CODE
    CODE --- ---
    MULISAK: pokud kupujes hodinky zejmena jako investici chapu te :)
    ;) jinak rozhodne souhlasim s koupi hodinek dle duvodu VEEHELL:
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MULISAK: me se libej a zbytek me fakt nezajima.
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: pominu bronz, jež mi není jako materiál pouzdra moc sympatický...Nějak nechápu tenhle ryze marketingový tah s tímto typem hodinek, když kromě Orlíků nemá pro Prim tradici ? Odpovím si sám lehce parafrázovaným Werichem : lidi jsou blbí, voni si tou koupí...Cena žádného modelu ze současných PRIM hodinek neodráží jejich skutečnou = čti nižší - hodnotu. 200 km za hranicemi nikdo Prim nezná a za ty samé ceny co prodává Prim si raději koupím nějakou renomovanou značku, které se pak, v případě nutnosti i snadněji zbavím....
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Tak OK-A Bronz L.E. No.: 32/100 uz mam doma :D

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: moment. nydroid stávkuje. udělám to přes komp. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: co to pro ty kteri to preci jen uplne nevi z hlavy?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Takže dobrý den. Nejdražší eta 2824 na trhu.
    Ale proste jsem je nemohl nechat ležet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam