• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    KOUDY: šel jsem dnes okolo krámu na Kurfürstendamm a fronta lidí byla až na Tauentzienstraße :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KOUDY: A je to nějaká limitka a nebo to budou sekat jak Baťa cvičky? :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Strasna magorina :)..Samozrejme z nich 90% chce jen rychlej profit..

    SYDO
    SYDO --- ---
    Asi takhle...

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AMSTERDAM: něco je vyloženě hnusný, něco se mi asi líbí. ale fakt chce koukat na něco jinyho něž produktový fotky
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TOMMY_: a musim rict, ze je mi to vlastne sympatictejsi nez konverze Rolex -> Tudor.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Navic, Kdyz si jich koupis vsech 11, tak jsi na polovine ceny normalnich moonu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SYDO: třeba seamaster hulky? ;)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Haha, zabralo to 10min, precet jsem si clanek na Hodinkee a UZ SE MI LIBI. Tady jsou videt vsechny barvy.

    Did Omega and Swatch Just Release A Moonwatch under $300
    https://www.hodinkee.com/articles/were-ready-to-talk-about-the-omega-x-swatch-moonswatch
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    KALIBAN: Mladá generace ale kupuje smartwatche. Já si vždycky říkal, že “až budu velkej”, tak si nějaký Omegy/Tagy/etc koupím, pomalu jsem si na ně začínal šetřit… ale teď, když bych si nějaký slušnější mechanický hodinky mohl dovolit, tak mi to přijde jako vyhozený peníze, dát 50,100 nebo víc za “hloupý” hodinky. Za zlomek ceny si koupím Garminy nebo apply.
    SYDO
    SYDO --- ---
    Rlx prave loni tu debilni barevnou manii zacal svyma OP. Od Omegy bych cekal neco svojskeho a ne jen tupou kopirku.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JOHN_LENON: hnus, velebnosti !
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SYDO: Stejne jako rlx. Nebo desitky dalsich znacek. To je jak s autama. Kazdej chce suv ale motorsport, tak tu mas zverstva jako bmw x5m competition 4.2 diesel...
    SYDO
    SYDO --- ---
    …ze moje averze k teto znacce je opravnena. Nejak mi to tam vypadlo :)
    SYDO
    SYDO --- ---
    Omega opet potvrdila, ze moje averze k teto znacce. Nejprve se svezli na barevne vlne novymi Aqua Terra (kopirka OP jako prase) a ted tohle. Uz fakt nevedi, jak jedine hezke hodinky v jejich portfoliu prodat vic. Delaj z moonu prostitutku.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já to chci vidět naživo nejdřív. Zase vyhazovat 6k za něco, co bude vypadat jak nepodařenej fejk, to úplně nechci.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: To já mám zase nutkání si jedny Moonswatche objednat – ty světlý mi vesměs přijdou hrozný, ale Mercury, Moon, Neptune a možná i Earth mi přijdou dost cool.

    Brzdí mě v tom jen ten pocit, že si to furt vlastně na něco hraje, i když vlastně jakoby ne, a pak to, že 42 mm mi jsou trochu velký...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: jasny :) mrkni do komentářů.
    OMEGA on Instagram: “A playful take on a true icon! Swatch, in collaboration with OMEGA, has produced bold BIOCERAMIC versions of the famous chronograph.…”
    https://www.instagram.com/p/CbeciDJNdlW/?utm_medium=share_sheet
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Mas to vyjadreni nebo nejaky info. Nemuzu k tomu nic najit teda
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: klid. podle vyjádření swatche budou v prodeji i na netu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam