• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Moje zlaty rolady jsou na dvojnasobku za rok a pul..Takze me to prijde jako fajn znacka..:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: no tak to tady je asi každému jasny, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Rolex je levná značka. Tečka.
    https://www.youtube.com/watch?v=t2IMJmlEJCc
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: hele predchozi BlueSpirit vysel na 180k se vsim vsudy ..., tohle je plus minus podobne, jen mam asi o par renderu/iteraci zmen navic (a neni to skeleton hlavne) ... takze mam odhad 200-230k (cize co render to 5-15k podle toho co vse chces menit z pohledu strojku, vizual moc neresej, jestli rucicka tak ci onak, nebo jakej bude cifernik -- jo neco to stoji ale ne tolik jako kdyz si reknes o zmenu SMH na HMS z pohledu ciferniku).

    a to si pis ze se s nima pochlubim, asi ne na nejblizsi vahave party ale pristi jaro urcite :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: bozi, krasny, soliter, fakt parada... tesim se na ne nazivo!

    a teda taky by me zajimalo na co to ten vybiraci proces prijde.. a ze zajimavosti i pak ty hodiny....
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MULISAK: tak jisteze, je to tak trosku vyzva, ale ve finale proste nastavim ruku at si kazdy odecte :D
    // to jsem jsem resil jestli je lepsi "artic" nebo "submarine" natoceni ciferniku, pak se resilo poradi ciferniku...ale posledni pripominky, proste kluci od P&B fakt udelali tak, ze jsem jen odepsal "pecka, nemenit nic, stavim se a poklonim se" :D
    MULISAK
    MULISAK --- ---
    VEEHELL: visuálně vážně moc pěkné....jenom tedy.....kolik je na tom hodin bych nevěděl ... :-)
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    Tak v podstate skoro finalni render ..., uz se bude ladit jen kosmetika ....jen se desim toho i kolik stoupne cena za vsechny ty predchozi rendery (prej to neni zadara, coz jsem nevedel), ale Martin byl strasne rad, ze nejsem zakaznik, co odkejve prvni navrh jen aby usetril, ze ikdyz mi hromadu "napadu" zamitl, tak ho tesi, ze fakt chci custom se vsim vsudy :D

    zajimavost (coz jsem nevedel), ta vterinovka neni barvena, ta modra se dela zihanim (po mem dotazu, zda-li by nesla cervena ...nesla zihanim ani popoustenim to neudelaj ....)

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HE11_KNIGHT: nechaly mě ve štychu .. pod sklem začla kondenzovat vlhkost.. to je voser.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    mmmm

    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GLOBETROTTER: no jestli to nemá kvůli zdraví... ne že bych ho chtěl nějak bránit
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOPS: To nevím :-)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TOMMY_: opacne
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Prodavas?
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    jaka Vam prijde aktualni rozumna cena za Explorer 14270 ? (nechci se orientovat podle Chrona24)
    JOPS
    JOPS --- ---
    GLOBETROTTER: to jsou Garminy?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Já chápu, že se snaží bejt lidovej, ale proč proboha nosí k obleku tohle? To mu poradil Mára?
    [ROENICK @ Věci Veřejné - chodím sem, když zavelí Alenka.]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam