• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Ty ceny fakt lezou do nesmyslu…

    Za poslední 4 roky klidně dvojnásobek.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: Tak tak mi to uniklo..

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: Bezel bracelet. Absolutní bullshit.

    Speedometer Official Unidirectional Bezel Bracelet | aBlogtoWatch
    https://www.ablogtowatch.com/speedometer-official-unidirectional-bezel-bracelet/
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    KALIBAN: Vymenitelna luneta?
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIBAN: Náramek.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    KALIBAN: Tipuju lupu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PEJR: Sorry. Jak se teda jmenuje to nahore?..Ta luneta? :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    KOUDY: Korunkou hodinky natahujes, nejakej divnej bezel asi jo, ale znacky to ma z boku
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KALIBAN: Neco rebelsky luxusniho?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Korunka me?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    hele napada vas nekoho, co je ta oranzova vec?

    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    Video se zajimavými značkami hodinek zvláště od cca 10:00. Dříve jsem znal akorát Shinolu.
    10 BARGAIN Watches You CAN'T Miss
    https://youtu.be/UafLk3yC96o
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DILDOO007: tak jsem je včera rozebral, nechal na topení a dneska je hodil do sněhu .. potom rychle do teplat .. a opakovačka, už se nemlží. Napsal jsem rozhořčený mail prodejci, který mě zajiste už tak 100x poslal v duchu do prdele a ani mi na to nedopoví :) .. Každopádně díky.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    HONZEEN: krasneho Mikilase. Ke krasnemu Jezisku si (dalsi) hodinky.

    TOMMY_: ha! Diky za tip.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Člověk si musí udělat radost, když se blíží ty Vánoce :)

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DILDOO007: Spíš bych se bál, že tam dostanu víc vlhkosti než tam je teď. Tohle mi začaly dělat až po roce. Mám tu nějaký silikagelový pytlíky tak to nasypu všechno do jednoho pytle. Už mě nebaví to řešit se servisem, už to tam jednou bylo, poslali mi to zpět .. když jím píšu, tak prý je pohoda a běžná věc. Každopaně podle mě by to servis měl minimálně "vysušit" když jsou ty hodinky v záruce.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    HE11_KNIGHT: Školy nemám, jen zkušenost... Jedny z asi pěti mi to dělali chvíli taky. Někde jsem se dočetl že prostě byli zavřený s "vlkhostí" uvnitř. Otevřel jsem je, nechal vyschnout, zadělal a je po problému...Běžně sauna/ledový bazének a ani ťuk....
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    TOMMY_: s tou pastou jsem to netušil vůbec, díky za tip.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BATOO: no dyk .. tohle prostě není možný aby se mi zamlžily při obyč práci na zahradě. Moje DW5600 vydržely s jednou baterkou 8 let a ještě s nimi jel kamarád do Tibetu a pohoda. Ale tady se mi zapotí ruka a je vymalováno.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: plast rozlestis jemnym skmirkem 2-4000 velky ryhy a pak vylestis pastou na zuby. polywatch je taky reseni jen je to zbytecne drahy.. na 99% vlasecnic staci jemnej hadrik a pasta na zuby
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam