• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    VACA
    VACA --- ---
    TOMMY_:) copa? Mě to zaujalo že je to to poslední co bych od Leica čekal.. Jinak jsem spíš na hodinky s tradicí.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VACA: ach jo.
    VACA
    VACA --- ---
    Nejsem cilovka, ani financne:) ale zaujalo

    Leica Watch
    https://youtu.be/w9oK4KlSX_k
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    INSEQUI: tak presne tohle jsem mel na mysli.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    AMSTERDAM: Já to chápu spíš tak že jde o tradici a naše historie je bohužel spojena s ČSSR a ČSLA, spíš mě na tom trochu trápí ty spory a tahanice o značku.

    Jinak komunistickou minulost z toho necítím, hodinky jsou hezký, nejen ta limitka k Migu 15, ale třeba i ta věnovaná Zlínu (sportovní letadlo), stejně jako třeba u hradecký patnáctky nevnímám něco komunistickýho, beru to jako historii letectví, Mig 15 je pro mě stejný kus historie jako třeba F-86 Sabre.
    A dost ruských letadel je spojených i s naší "novou" porevoluční historií, Mig 21, An-24/26 sloužil jsem u nich v AČR ještě v roce 2000, takže pokud by byla limitka tohoto letadla, určitě bych si jí koupil, byla by to hezká vzpomínka.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    AMSTERDAM: Tak ono takový B-Uhr taky původně nenosili úplně mírotvůrci a nikomu to nevadí...
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Já teda moc nerozumim tomu, že tenhle *legacy* faktor se dá tak dobře dělat z dědictví komunistické společnosti/komunistické armády.

    A že na to český kupec tak dobře slyší.

    Elton dělá v roce 2023 něco, co odkazuje k Migu 15, v kterym naši (komunismu loajální) piloti měli bojovat s demokratickým světem, tedy za rodiny a za Stalina. Nebo níže zmíněná historie Orlíku: stvořeno na poptávku (lidové) armády.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Tyhle se mi hodně líbí

    https://www.prim.cz/prim-mig-15-le
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    MADCAT: Koupil si sám běžnou verzi a po dvou letech mu Elton nabídl, že je upraví na tu generálskou.
    PRIM Orlík, příběh generálských hodinek - ARMYmag.cz
    https://www.armymag.cz/2022/11/prim-orlik-pribeh-generalskych-hodinek/?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    imho nezajimavy. oberne nafouknuty orliky se ctyrma hvezdickama.. kdyz to srovnam s tim jak by orliky meli vypadat..

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    JANCHR: Tak to už aby si začal s kariérou u armády, kdyby je mohl mít kazdej už by to nebylo ono.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    KOUDY: za me je jedina vyjimka ty 4* orliky, to zkratka jen tak nekdo nema:-) Mozna by to vzbudilo vic pozornosti nez nautily:-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja jsem teda docela vlastenec, ale za 120k jsou stary rolady a novy tudory, takze pardon :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    JANCHR: Ta cena mě na tom odrazuje, dělají spoustu hezkých limitek, třeba ty k migu-15, ale na chronu je zatím neseženeš, na to jsou asi moc nový a ty ceny, no takovej srdcař zase nejsem :)
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    No, otazka spis zni jestli si je muze objednat kazdy general, jako i jednohvezdickovy, ma pak hodinky s jednou hvezdickou? Znam dvouhvezdickovyho generala, ale dvouhvezdickovy hodinky bych nechtel:-)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    COUDAK: To asi ne, ale je to nejaka limitovana edice na urovni prim s venovam od prezidenta ktera se dava jako darek prez. Kancelare, ktera se nabizela pouze generalum. Tzn. Nikdo jiny by se k nim nemel dostat. Ale tezko rict jak to je, myslim ze jsem o tom celt na chronomagu.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    JANCHR: tak nějak. Někde jsem četl, že by měl být jediný kdo si je nechal dělat takhle na míru.
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    INSEQUI: Docela by me zajimalo jakou to muze mit cenu, na chronu se to neprodava:-)

    Predpokladam ze hvezdicky to ma podle toho kdo si to objedna? Jen armadni general ma 4 ?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: LOL :)))
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    INSEQUI:
    Ve stejny dobe, kdy NASA posila Omegy do vesmiru a na mesic, je soudruzi v Ceskolovensku testuji Orlik “Na nákladním automobilu Praga V3S absolvovaly 1080 km po silnici a 60 km v terénu.”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam