• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no nejlepsi jsou asi ty mintovy daytony
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KOUDY: každopádně mě u nich víc děsí to puzzle -.-

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    COUDAK: Me uz to prijde na rolex hrozne vulgarni.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    KOUDY: Tuším, že Tudory nebo IWC mají ty bubliny taky, ale vypadá to na nich lépe. Jen to teď nemůžu v rychlosti najít.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KALIBAN: Mně teda vyplivl vyhledávač tyhle:
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PEJR: tyhle?

    PEJR
    PEJR --- ---
    Vali se mi doma nevyuzite Seiko SARB017, s krabici a originalnim paskem nikdy nenosenym. Mel by nekdo zajem?
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: jo ty bb54 se mi libi od Tudoru zatim nejvic ... tady jsou vsechny vystavovane novinky:
    Watches and Wonders 2023 - Novelties
    https://www.watchesandwonders.com/en/geneva-2023/novelties
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: Pokud to bude vysoky jako ostatni tudory tak je to stejne nenositelny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jinak fakt par dobrejch novejch modelu.

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Ultimátní japonské hodinky Credor poprvé k vidění v Česku!
    https://www.youtube.com/watch?v=tLd8hu0GE-c


    Snad nikoho neurazí video z českých luhů...
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JUNGLER: Archie Lixury by te pochvalil, splnil si pravidlo "it must hurt!"
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    LOOKASH: Jo ty jsem tam měl na ruce taky a řekl jsem si, že si je koupím s tím železem a koženej páseček dokoupím později. S koženým pásečkem to vypadá taky luxusně. Ale na to každodenní nošení se mi víc hodí železo.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    JUNGLER: na tyhle si taky brousim zuby (teda na ty s kozenym paskem).
    Jen se bojim toho, ze tech 44mm bude na mym mikrozapesti moc velky (zas na druhou stranu mam tu 43mm Citizeny a neprijdou mi tak hrozny)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak nakonec to dopadlo úplně jinak. Nemám ani open heart, ani skeleton a dokonce ani průhledný dýnko. Dokonce ani ten rozpočet to nepřežil bo místo 20k jsem zahučel 36k :D
    Ale tyhle Alpiny mě úplně praštily do oka a když jsem je dal na ruku po těch Orientech, Tissotech a Certinach , tak nebylo co řešit. Rozpočet pápá, průhlednost pápá :).
    Ale mám z nich fakt kurevskou radost :)

    PEJR
    PEJR --- ---
    GLOBETROTTER: Hamiltony za stejnou cenu na tom budou o dost lip, +-6 az 15 podle strojku
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    UMIAKI: Nemuzes rict ze nejaky strojek ma zpozdeni v tomhle rozmezi, to je kravina. Vzdycky zalezi na servisu, stavu, a tomu jak se k hodinkam kdo chova a hlavne jak jsou vyregulovany. Vetsinou i nejlacinejsi cinsky strojky jdou vyladit do velky presnosti. Spis bejva problem v tom ze strojek funguje v ramci natazeni perka jinak presne, takze pokud budes pravidelne hodinky s rezervou, dejme tomu, 24 hodin nosit jen cast dne ( od rana do vecera) a prez noc ne, a nebudou se samonatahem dotahovat, budou mit rano vetsi odchylku nez vecer. proste cim je perko vic natazeny tim vic drzi presnost. Nemyslim ze dnes existujou strojky ktery by nesmi vyladit, a pouzivat, tak aby jejich denni odchylka byla v radu vterin.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    UMIAKI: Nechci tady působit nějak kacířsky, ale k čemu jsou takové automaty dobré, když se za měsíc rozejdou o 10 minut? To nedělaly ani moje natahovací Primky za 4 stovky. A moje prachobyčejné solární Seika se rozchází o cca 2 sekundy za měsíc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam