• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    AMSTERDAM: Já bych to viděl na ten Soren Motus. No a pokud bys chtěl ještě třeba k tomu nějaký druhý podobný hodinky, tam je můžeš doplnit tímhle :)

    Astronomia Tourbillon Flawless Diamond | Jacob & Co
    https://jacobandco.com/timepieces/astronomia-tourbillon-flawless-diamond
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER: ty setris na Max Bill a zaroven zvazujes koupi takovejhle hodinek? "Mazu si Vas z telefonu. Vaclav Klaus"
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    JJOXER: Čemu bys tu cenu na módní masovce s čínským Seagull ST1646 přisuzoval?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Díky moc za tipy, všechno jsem to nakoukal a teď to vstřebávám :D Max Bill od Junghans mám už v hledáčku dlouho jen na to musím našetřit [:
    Jinak našel jsem tuhle zvěřinu, podle toho jak to vypadá bych očekával cenu tak 3-5k GBP, co mi uniká?
    Soren Motus Automatic Skeleton Watch | In stock! | Seizmont
    https://www.trendhim.co.uk/soren-motus-automatic-skeleton-watch-p.html?att_type=generic&att_searchtype=shopping&att_category=watches
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER: Meister Singer !
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    JJOXER: jeste stowa antea
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    JJOXER: Co hodinky od Nomos? Pripadne levnejsi varianta Max Bil od Junghans?
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    Chystám se koupit dress watch (od Bambino?), black leather strap, date complication only (možná den v týdnu), jednoduchý ciferník, minimalismus / Bauhaus.
    Napadá vás něco v tomto duchu?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: sry, to me nenapadlo :( ja jak jsem z Plzně a většina nyxu z Prahy, tak jsem zvyklý jet sám za sebe vždycky 😁
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Tak mi posli odkaz a složíme se na postu.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Ted me trochu mrzi zes nereks, mozna bych do kosiku taky neco prihodil.

    Super, hezky to mas :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: sluší jim :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Nevim, imho si tim nekdo leci mindrak ze jsem jeho moudro ocenil -1 :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    …. Co ty minusy?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: Tu chronomag bundu?
    RODWY
    RODWY --- ---
    Omega Speedmaster Apollo 11 Limited Edition 589/3500 - Schmuck und Uhren 11.05.2023 - Startpreis: EUR 9.000 - Dorotheum
    https://www.dorotheum.com/de/l/8530564/
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Jo zrnak je taky dobrej, mam od nej par remenku ( podle hodinkee vzoru ) a bundu :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Kdyžtak zkus Zrna.

    Zrno leather craft.

    Je z Černošic, já mám od nej kůži na speedy už patej rok a pořad je krásná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam